Floki Inu (FLOKI) Coin, Bu Sebepten Dolayı %40 Düşüşle Karşı Karşıya!

Floki Inu (FLOKI) Coin, Bu Sebepten Dolayı %40 Düşüşle Karşı Karşıya!

Oldukça değişken ve spekülatif bir kripto para birimi olan Floki Inu (FLOKI), şu anda oluşan simetrik üçgen modeline göre %40’lık önemli bir düşüşün eşiğinde olabilir. Genellikle FLOKI gibi oldukça değişken varlıklarda görülen bu model, bu tür kripto para birimlerinin spekülatif doğası nedeniyle daha doğru olma eğilimindedir.

Bu Analiz, Dailyhodl Analistlerine Aittir.

Bir varlığın fiyatı konsolide olduğunda ve işlem aralığı zamanla daraldığında simetrik bir üçgen modeli oluşur. Bu model, tipik olarak piyasa katılımcılarının varlığın gelecekteki yönünden emin olmadıklarını ve her iki yönde de bir kırılmanın yakın olabileceğini gösterir. FLOKI esas olarak spekülatif ilgi tarafından yönlendirildiğinden, tüccarlar karar verme süreçlerinde bu tür grafik modellerini yakından izleme eğiliminde olduğundan, model daha güvenilir hale gelir.

FLOKI’nin son zamanlarda yerel 200 günlük hareketli ortalamasının üzerine çıkmasına rağmen, kripto para birimi istikrarlı bir performans göstermedi ve yüksek oynaklık sergilemeye devam ediyor. Bununla birlikte, simetrik üçgen formasyonunun zirvesinde oynaklığın genellikle düştüğünü belirtmekte fayda var. Oynaklıktaki bu düşüşün nedeni, piyasa katılımcıları bir sonraki hamlelerini yapmadan önce bir kırılma olmasını bekleyerek giderek daha temkinli hale geldikçe, daralan ticaret aralığıdır.

Simetrik üçgen paterni gerçekleşirse, FLOKI için ufukta %40’lık bir düşüş olabilir. Bu potansiyel düşüş, kripto para biriminin piyasa duyarlılığını önemli ölçüde etkileyerek daha fazla satış baskısına yol açabilir ve muhtemelen fiyatı daha da düşürebilir. Öte yandan, yukarı yönlü bir kırılma potansiyel olarak güçlü bir yükseliş hareketiyle sonuçlanabilir ve önemli kazançlar sağlayabilir.

Simetrik üçgen modelinin sonucu, kripto para biriminin gelecekteki yönünü önemli ölçüde etkileyebilir. İyi düşünülmüş bir alım satım stratejisine sahip olmak ve kişinin bu kadar değişken ve spekülatif bir varlığa yaptığı yatırımı korumak için katı risk yönetimi teknikleri kullanması çok önemlidir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap