FTX Ceo’su; Kripto Paralarda En Kötü Günleri Atlattık!

FTX Ceo’su; Kripto Paralarda En Kötü Günleri Atlattık!

FTC CEO’su Sam Bankman-Fried, En kötü kripto para krizini geride bıraktığımızı, fakat krizin beklediğinden daha kötü olduğunu söyledi. Three Arrows Capital ve Voyager Digital gibi şirketleri iflasa sürükleyen bir kripto krizine rağmen SBF en kötü günleri geride bıraktığımızı söylüyor.

Ek olarak diğer kripto firmalarının hala başarısız olabileceğini ve iflas riski altında olabileceğini dile getirdi. Ancak isim vermekten kaçındı.

Kripto milyarderi, finansal yardımın bir bütün olarak endüstrinin sağlığı ve uzun ömürlülüğü için önemli olduğunu vurguladı.

Terra skandalı bile tek başına tüm endüstriyi büyük bir sorunun içine soktu. SBF bu nedenlerden dolayı, şu açıklamayı yaptı;

“İşlerin reklamı yapıldığı gibi çalışacağına dair güvene sahip olmak, tüketicilerin gözünde inanılmaz derecede önemlidir. Bu bozulduğu takdirde güveni geri kazanmak inanılmaz derecede zordur”

Fried, kripto fiyatlarının dipte olduğuna inanıyor ve gelecek için iyimser bir bakış açısına sahip.

Her çöküşten sonra yaşadığımızı yaşıyoruz. Piyasadan çıkanlar olurken bir taraftan toplayanlarda var. Herşey olması gerektiği gibi. Fakat birşeylerin birkaç gün içinde veya birkaç ay içinde düzelmesini beklemek hata olur.

Sam bankman fried, yatırımcıların sabırlı olması gerektiğinide birçok kez vurguladı.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap