Gala Coin, ”Gala Filmi” Başlattı!

Gala Coin, ”Gala Filmi” Başlattı!

Blockchain oyun ve müziğinin önde gelen yenilikçilerinden Gala, Gala Film’in lansmanını duyurdu . Dünya lideri Web3 şirketinden gelen bu yeni dikey, markanın hayranlara deneyimlerini zenginleştirmek için harika programlama ve heyecan verici projelerle birlikte benzersiz fırsatlar sunma taahhüdünü sürdürüyor. Gala Film, bu duyuruyla birlikte, Oscar adayı ve Emmy Ödüllü Stick Figure Productions ile, New York Times’ın en çok satanlar listesine giren NOT WITHOUT’dan uyarlanan ödüllü film yapımcısı Steven Cantor tarafından yönetilen uzun metrajlı bir belgesel olan FOUR DOWN’u sunmak için ortak olacaklarını da paylaştı.

gaming product in neon lights

Gala Film’in temel avantajı, Gala Music’in “Dinle ve Kazan” ve Gala Oyunları’nın “Oynat ve Kazan” ekosisteminin temelini oluşturan aynı blok zinciri teknolojisi aracılığıyla bir “İzle ve Kazan” teknisyeni sunması ve hayranlara ödüller kazanmanın yollarını sunmasıdır. Düğümler ve NFT’ler. Gala Film ile hayranlar artık tükettikleri içeriğe aktif olarak katılma, dijital sahiplik yoluyla eğlencelerinin kontrolünü ele geçirme ve senaryo seçimleri veya oyuncu kadrosuna oy vererek yeni projeleri destekleme gücüne sahipler. Film yapımcıları ve sanatçılar, izleyicileriyle daha derin bir bağlantı kurarak ve içeriklerini izlemek isteyen kişilere doğrudan dağıtarak yaratıcı lisanslarını geri alabilirler.

Gala Games (GALA) Coin Nedir?

Gala, dijital mülkiyeti ve ödülleri güçlendirmek için blok zinciri teknolojisini kullanan, eğlence inşa etmenin ve tüketmenin devrim niteliğinde yeni bir yolunu yaratan, dünya lideri bir Web3 eğlence şirketidir. 2019 yılında Gala Games ile lansmanı yapılan Gala, Gala Games, Gala Music ve Gala Film’in ana şirketidir . Vizyon, hayranlara Web3 tarafından desteklenen benzersiz ve sürükleyici deneyimler sunma ortak arayışında üç markayı bir araya getiriyor. Gala ayrıca içerik oluşturuculara ve yeni ortaya çıkan yeteneklere, hayranlara doğrudan bir yol ve yeni projelere gerçek katılım sunma yeteneği ile yaratıcı lisansı geri verir. 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Doruk. 2019 yılından beri kripto paralarla ilgileniyorum. Geleceğine inandığım kripto para sektörünü araştırıyorum ve ulaştığım önemli verileri sizinle paylaşıyorum.

Yorum Yap