Geçtiğimiz Hafta En Çok Kaybeden 5 Altcoin!

Geçtiğimiz Hafta En Çok Kaybeden 5 Altcoin!

BeInCryptobu 7-24 Mart tarihleri ​​arasında, en çok kaybeden 5 kripto para birimini sıraladı. Tüm altcoin piyasasında en çok düşen kripto para birimi fiyatları:

  1. Kava (KAVA) fiyatı %15,90 düştü
  2. Immutable (IMX) fiyatı %14,98 düştü
  3. Huobi Token (HT) fiyatı %14,12 düştü
  4. Cosmos (ATOM) fiyatı %12,09 düştü
  5. Toncoin (TON) fiyatı %11,97 düştü

Kava (KAVA) Kripto Fiyatı Altcoin Piyasasında Kaybedenlere Öncülük Ediyor

KAVA fiyatı 14 Mart’tan bu yana düştü. Düşüş, 1,06$ direnç alanının üzerindeki sapmayı doğruladı. Bu tür sapmalar, düşüş eğiliminin işaretleri olarak kabul edilir. Düşüş, azalan bir direnç çizgisini takip etti.

Fiyat bu çizgiyi takip ettiği sürece, 0,80 dolarlık yatay destek alanına düşüş bekleniyor.

Öte yandan, çizgiden bir kopuş 1,06 dolara doğru bir artışa yol açabilir.

ImmutableX (IMX) Kripto Fiyat Riskleri Patlama Seviyesinin Altına Düşüyor

IMX fiyatı, 17 Mart’ta 1,22 dolarlık direnç alanından çıktı. Bu, görünüşe göre Haziran 2022’den beri yürürlükte olan bir direnç alanının üzerinde yukarı yönlü bir hareket başlattı.

Ancak fiyat, 18 Mart’ta yılın en yüksek seviyesi olan 1,59$’a ulaştıktan sonra düştü. Şu anda bir kez daha 1,22$ direnç bölgesinin altında işlem görüyor.

Düşüş devam ederse, bir sonraki en yakın destek alanı 0,85 dolar olacaktır. Ancak kripto varlığı 1,22 dolarlık alanı geri alırsa yeniden 1,55 dolara yükselebilir.


Huobi Token (HT) Fiyatı Reddedildi

HT fiyatı, Kasım 2022’den bu yana azalan bir direnç çizgisinin altına düştü. Daha yakın bir zamanda, 20 Şubat’ta bu çizgi tarafından reddedilerek mevcut düşüşü başlattı.

Fiyat, 9 Mart’taki 1,23 Dolar’lık dip seviyesinin ardından keskin bir sıçrama yaparken, 4,20 Dolar’lık direnç alanının üzerine çıkamadı. Düşüş devam ederse HT 1,23 dolara geri dönebilir.

Bununla birlikte, dijital varlık 4,20 dolarlık alanı geri alırsa, 5 dolarlık alçalan direnç çizgisine doğru yükselebilir.

Cosmos (ATOM) Düzeltmesini Tamamladı mı?

ATOM fiyatı, Eylül 2022’den bu yana azalan bir direnç çizgisinin altına düştü. Daha yakın bir zamanda, bu çizgi 4 Şubat 2023’te bir red neden oldu. Ardından, fiyat bir ABC düzeltme yapısını tamamladı.

ATOM, 10.30$ yatay destek alanında sıçradıktan sonra başka bir yukarı hareket başlattı.

Artış devam ederse, fiyat 14 $’daki uzun vadeli direnç çizgisine doğru hareket edebilir.

Ancak 10,30 doların altına kapanırsa ATOM bir sonraki desteğe 8,90 dolardan düşebilir.

Toncoin (TON) Destek Noktasında Zıpladı

Günlük zaman çerçevesindeki teknik analiz, TON fiyatının 14 Aralık’ta 2,90$’a ulaştığı andan itibaren kademeli olarak düştüğünü gösteriyor. Düşüş, 23 Mart’ta 1,87$’da son buldu.

Ancak fiyat sıçradı ve 2 dolarlık yatay destek alanını ve yükselen destek çizgisini (yeşil simge) doğruladı. Fiyatın sıçraması veya kırılması, gelecekteki eğilimi belirleyebilir.

Bir düşüş 1,40 dolar civarında düşük seviyelere yol açabilirken, bir sıçrama 2,60 dolar direnç alanını yeniden test edebilir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap