Gizemli Bitcoin Cüzdanı Üç Gün İçinde 3.000.000.000 $ BTC Topladı; ”Sattı” Demişlerdi!

Geçtiğimiz hafta ''satış yaptı'' dedikleri Bitcoin balinası tüm varlığıyla ortaya çıktı...

Gizemli Bitcoin Cüzdanı Üç Gün İçinde 3.000.000.000 $ BTC Topladı; ”Sattı” Demişlerdi!

Yeni bir Bitcoin cüzdanı, bir haftadan kısa bir sürede 3 milyar dolardan fazla BTC topladıktan sonra büyük bir kripto serveti biriktirdi.

BitInfoCharts’tan elde edilen veriler, balina adresinin 19 Temmuz ile 21 Temmuz 2022 arasında sadece üç gün içinde, yazı yazılırken yaklaşık 3 milyar dolar değerinde olan 132.877 BTC‘yi silip süpürdüğünü ortaya koyuyor.

15 Haziran’da oluşturulan cüzdan, 19 Temmuz’da toplam 345,9 milyon dolar karşılığında 15.499 BTC aldı. Ertesi gün, derin cebe sahip yatırımcı, Bitcoin transferlerini 1,06 milyar dolarlık bir satın alma fiyatı için 45.499 BTC ayarına yükseltti. Son gün balina, 1,64 milyar dolarlık fiyat etiketi ile 71.879 BTC aldı.

İlginizi Çekebilir; Robert Kiyosaki; Tahvil Krizi Geliyor; Bitcoin Almak İçin Doğru Zamanı Bekliyorum!

Yüksek net değerli yatırımcının işlem geçmişine bakıldığında BitInfoCharts, balinanın Bitcoin‘inin büyük bir kısmının belirli bir Coinbase cüzdanından geldiğini, BTC’nin geri kalanının ise çoğunlukla daha önce en zengin borsa dışı Bitcoin olarak etiketlenen bir cüzdandan geldiğini gösteriyor. balina.

Eski en zengin Bitcoin balinasının, bu ayın başlarında, varlık cüzdanın içeriğini 19 Temmuz’dan 21 Temmuz’a kadar aniden boşaltmadan önce 132.883 BTC bakiyesi vardı. Balina daha sonra Bitcoin yığınını ya aynı Coinbase cüzdanına ya da şu anda en zengin Bitcoin balina unvanına sahip olan cüzdana gönderdi.

Kripto cüzdanları arasında bir bağlantı olmasına rağmen, balinanın fonları taşımasının nedeni belirsiz. Balina, güvenlik nedenleriyle veya doğrudan, tezgah üstü bir satışı kolaylaştırmak için BTC yığınını hareket ettiriyor olabilir.

İlginizi Çekebilir; JPMorgan; Bitcoin (BTC) Zor Günleri Atlattı!

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.