Grayscale, Bu 3 Altcoin’i Araştırıyor!

Grayscale, Bu 3 Altcoin’i Araştırıyor!

Grayscale araştırdığı altcoinlerin isimlerini paylaştı.

1

Graysacele bugün resmi Twitter hesabında sepetine yeni altcoinler ekleyeceğini duyurdu. Bu hafta araştırdıkları altcoinlerin isimlerini de paylaştı.

Bu altcoin projeleri, bir borsa tokeni, bir metaverse coin ve bir DeFi altcoin’i içeriyor. Grayscale, 13 Temmuz’da Twitter’dan yaptığı duyuruda şunları söyledi:

KRİPTO PARA PİYASASINI SÜREKLİ OLARAK DEĞERLENDİRİYORUZ. FONLARIMIZDAN BİRİNE BİR ALTCOİN EKLEMEYİ TAAHHÜT ETMEDEN ÖNCE, ARAŞTIRDIĞIMIZ ALANLARI NOT ETMEK İSTERİZ. BU HAFTA, İNCELENMEKTE OLAN ALTCOİN LİSTEMİZE APE, CRO VE KNC’Yİ EKLİYORUZ.

Grayscale’in araştırmak için seçtiği üç altcoin; APE Coin, Cronos (CRO) ve  Kyber Network Crystal (KNC).

Yukarıdaki duyuruyla birlikte Grayscale’in “değerlendirilen varlıklar” listesine Cronos (CRO), ApeCoin (APE) ve Kyber Network Crystal (KNC) eklendi. Uzun bir filtreme aşaması nedeniyle, yatırım devinin değerlendirdiği altcoin’lerin listesi oldukça kalabalık.

Grayscale’nin sepetinde önemli ve köklü projeler bulunmaktadır. Yukarıda gördüğünüz altcoinler de ”Değerlendirilen Altcoinlerdir.”

Yatırım Devi Grayscale’nin araştırmak için seçtiği altcoinler ne işe yarıyor?

ApeCoin (APE) Nedir?

ApeCoin (APE), APE ekosisteminin merkezi olmayan topluluk yapısını güçlendiren yerel yönetim tokenidir. APE ekosistemi, Ethereum blok zincirindeki en popüler NFT koleksiyonlarından ikisi olan Bored Ape Yacht Club (BAYC) ve Mutant Ape Yacht Club (MAYC) topluluğunu içerir.

ApeCoin, web3’ün ön saflarında yer alan merkezsiz bir topluluk binasını güçlendirmek ve teşvik etmek için APE ekosisteminde kullanılan bir ERC-20 yönetişim ve yardımcı program belirtecidir.

Crypto.com Coin Nedir?

Kripto varlık piyasasının en güvenilir borsalarından biri olan Crypto.com, Güney Kore merkezli borsa olsa da, hizmetlerini dünyanın birçok yerine yaymayı başarabilen borsalardan birisidir. Özellikle Güney Kore’den bağımsız olarak ABD ve Avrupa ülkelerine yayılan borsa, birçok kullanıcıya sunduğu özelliklerle ilgiyi kendisine çekmeyi başardı. Ama yine de rakiplerine oranla geride kalsa da, bazı kullanıcıların kullanması ve güvenilir hizmet ile önemli bir konuma gelmeyi başardı. Biz de bu gelişmeleri göz önünde bulundurduğumuz zaman sizlere Crypto.com Coin hakkında bilmeniz gerekenleri anlatacağız.

Kyber Network Nedir?

Kyber Network, kullanıcılara merkezi bir borsa kullanmak zorunda kalmadan bir kripto para birimini başka bir kripto para birimiyle değiştirme olanağı veren merkezi olmayan bir finans (DeFi) projesidir. Yatırımcışar ayrıca farklı kripto para birimlerini kabul etmek için Kyber Network’ü kullanabilir ve yine de seçtikleri kripto varlığında ödeme alabilirler.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Doruk. 2019 yılından beri kripto paralarla ilgileniyorum. Geleceğine inandığım kripto para sektörünü araştırıyorum ve ulaştığım önemli verileri sizinle paylaşıyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.