Hedera (HBAR) ABD’de Demokratik Değişimi Sürdürmek İçin Blockchain’i Kullanacak!

Hedera (HBAR) ABD’de Demokratik Değişimi Sürdürmek İçin Blockchain’i Kullanacak!

Hedera (HBAR), blockchain teknolojilerinin insan haklarını, şeffaflığı ve sürdürülebilirliği nasıl destekleyebileceği konusunda bir Demokrasi Masası düzenlemeye başladı.

 Mevcut demokrasi ile ilgili blockchain uygulamaları, hükümet sistemlerinin hesap verebilirliğini, dezenformasyonla mücadeleyi, veri manipülasyonunu azaltmayı ve finansal akışları izlemeyi içerir.

Hedera, tartışmanın bir özetini halka açık bir şekilde paylaşmaları ve sonraki adımlar için tavsiyelerde bulunmaları için şirketleri, ticaret odalarını, savunuculuk gruplarını, akademisyenleri ve hükümet yetkililerini davet edecek. 

ABD Dışişleri Bakanlığı’na bağlılık, sosyal değişimi yönlendiren önemli bir teknoloji şirketi olarak Hedera’nın öneminin vurgulanmasında kesinlikle rol oynayacaktır.

Yazım sırasında, CoinMarketCap verilerine göre HBAR coin, son 24 saatte %6,41 artışla 0,07095 $’dan işlem görüyor. Protokolün mevcut büyüme beklentileri, onu son yedi günlük dönemde meydana gelen kayıpları azaltmaya itti.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap