Highstreet (HİGH) Coin Nedir?

Bucoinedir.com olarak sizler için Hisghstreet (HİGH) Coin'i araştırdık.

Highstreet (HİGH) Coin Nedir?

Sizler için Highstreet Projesini ve Projenin yerel kripto para birimi HİGH Coini araştırdık.

Highstreet Nedir?

Highstreet , hem geleneksel hem de kripto markaların Highstreet World’deki varlıklarını sorunsuz bir şekilde entegre etmek ve oluşturmak için Merchant Portal’ı kullanabileceği merkezi olmayan bir Metaverse ve MMORPG’dir. 1. günden itibaren proje birlikte çalışabilirlik için çabalıyor ve Binance gibi borsalardan, AVAX gibi blok zincirlerden, Everyrealm ve Animoca gibi metaverse katmanıyla entegre fonlara kadar büyük düşünce liderlerine sahip.

Highstreet , alışveriş, oyun, NFT’ler, geleneksel markalar ve kripto markalarını bir MMORPG oyunuyla birleştiren bir oyna ve kazan açık dünya metaverse’dir Kullanıcılar görevleri tamamlayarak, sosyal etkinliklere katılarak, oyuncularla sosyalleşerek ve gerçek dünya markalarından NFT satın alarak kazanmak için oynayabilirler.

  • Highstreet , Metaverse ve Web3 çağında E-ticareti ve perakendeyi yeniden tasarlıyor . Bunu, geleneksel markaları zincir üstü dünyaya entegre ederek, ürünleri dijital öğelere dönüştürerek yapıyor.
  • Highstreet’in oyna ve öğren yaklaşımı, değer yaratmaya dayalıdır ve marka ortaklıklarıyla sürdürülebilir verim göstermeyi amaçlar.

Bildiğiniz gibi Adidas ve Balenciaga gibi dev ürün şirketleri, ürünlerini artık blockchain ağlarında NFT’leştirerek satmaya başlıyor. Sektördeki E-ticaret piyasa payının büyüklüğünü fark eden Highstreet, oluşabilecek pazar için alt yapı tasarlıyor.

Highstreet’i şu an bulunan Shopify’a benzetebiliriz.

Mevcut E-ticaret sistemlerine doğrudan entegrasyon ile oyuncular, oyunda kullanmak için fiziksel ürünler satın alabilirler ve aynı zamanda öğeleri gerçek hayatta kullanma seçeneğine de sahiptirler. Ekip konuya yönelik şu açıklamayı yapıyor.

 “Zaten hayatımızı yarı çevrimiçi yarı gerçek hayatta yaşıyoruz. Pazarımızdaki ürünler hem fiziksel hem de sanal biçimde var olacak şekilde hazırlanmıştır ve her zaman doğrudan markalardan gelir.”

Solera kıtasına ev sahipliği yapan Highstreet World Metaverse dünyasında her biri pazar güçleri tarafından titizlikle şekillendirilmiş gizemli adalar ve bölgelerden oluşan sürekli genişleyen bir takımada bulunuyor ve oyun da burada oynanıyor. Ekip ilerleyen dönemde cüzdan entegrasyonu, oyun geliştirmesi, NFT entegrasyonu gibi özellikleri de oyun içinde devreye sokacak.

HİGH Coin’in Ortakları;

Animoca brands, Binance labs, HTC, Huobi ventures Avalanche, Bullperks ve Akatsuki gibi çok büyük ortaklara sahiptir. Özellikle HTC’nin ortak olması çok önemlidir. Çünkü bildiğiniz gibi Projenin VR evrenine itiyacı var ve HTC VR ürünlerine sahip ve VR teknolojileri konusunda kendini geliştirmiş büyük bir şirkettir.

High Coin’in Arzı;

  • High coin’i toplamda 100 milyon arzı bulunmaktadır.
  • Şu ana kadar 12,302,500 coin üretilmiştir.

Bucoinedir.com araştırılmış bilgileri sunan bir haber sitesidir. Ayrıca Youtube kanalımız da bulunmaktadır. Youtube kanalımıza abone olarak birçok konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiz. Youtube’de günlük videolar paylaşmaktayız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.