Huobi ve Gala Games (GALA) Ortaklık Kurdu!

Huobi ve Gala Games (GALA) Ortaklık Kurdu!

Yakın tarihli bir gelişmede, sanal varlık ticaret platformu Huobi, Web3 ekosisteminin gelişimini ilerletmek için Gala Games (GALA) ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu. 

Ethereum blok zincirinde çok çeşitli oyna kazan, kripto ve NFT oyunları sağlayan yeni bir platform başlatıldı. Bu ekosistem, farklı türlerde çeşitli oyunlar sunarak kullanıcılara benzersiz bir oyun deneyimi sunar. Yakın tarihli bir duyuruda, her iki tarafın da Gala ekosistemindeki önemli projelerin yatırım ve listelenmesi konusunda işbirliği yapma niyetlerini ifade ettikleri ortaya çıktı. Ek olarak, ekosistem geliştirme, ortak marka oluşturma, proje geliştirme ve topluluk oluşturma konularında birlikte çalışmayı planlıyorlar.

Gala Games’in kendisini diğer oyun platformlarından ayıran ayırt edici bir özelliği olduğu bildirildi. Kaynaklara göre platform, oyun geliştiricilerin tamamen oyuncuların kendilerine ait oyunlar tasarlamasını sağlıyor. Oyun içi öğeler artık maddi varlıklar gibi alınıp satılabilir ve oyuncuların bunları satın almasına ve satmasına olanak tanır. Raporlara göre oyun geliştiricileri, oyuncuların onayı olmadan herhangi bir değişiklik yapamıyor veya bazı öğeleri oyundan kaldıramıyor. Tanınmış bir şirket olan Gala, DreamWorks, AMC, NBCU, Peter Molyneux, Will Wright, Snoop Dogg, Ice Cube, Kings of Leon ve BT gibi çeşitli eğlence ve müzik ortaklarıyla işbirliği yapıyor.

Bir Huobi yöneticisine göre, küresel bir Web3 ağ geçidinin kurulması, esnek teknoloji, gelişmiş altyapı ve önemli ekosistem desteği gerektiren uzun vadeli önemli bir hedeftir. Son raporlara göre, Gala Games ile açıklanmayan bir taraf arasında bir ortaklık kuruldu. Bu ortaklığın amacı, altta yatan zincir üstü teknolojiyi geliştirme sürecini hızlandırmaktır.

Gala katman 1 blok zincirinin entegrasyonunun bu süreçte önemli bir rol oynaması bekleniyor. Raporlara göre, GameFi ve NFT projeleri de dahil olmak üzere Gala ekosisteminde geliştirilen projeler artık uygun Web3 altyapısının uygulanmasını kolaylaştırmak için güvenilir bir referans noktasına sahip olacak. Gala Games, ekosistemindeki yenilikçi ve kaliteli projeleri yatırım ve listeleme için değerlendireceğini duyurdu. Bu hamle, şirketin kullanıcılarına çok çeşitli yüksek kaliteli varlıklar sağlama taahhüdünün bir parçasıdır.

Gala Games’in Blockchain Başkanı Jason Brink’e göre Huobi ile işbirliği büyük önem taşıyor. Brink, 1. katman blok zincirini Huobi gibi iyi bilinen borsalara entegre etmenin, istenen toplu kabul düzeyine ulaşmak için gerekli olduğunu vurguladı. . İşbirliğinin, bu geliştiricilerin Web3 ekosisteminin ilerlemesine katkıda bulunacak yenilikçi çözümler yaratmaları için gerekli kaynakları ve desteği sağlaması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap