ICP Coin'in Ağında Geliştirici Artışı Yaşanıyor!

Önde gelen bir blockchain veri ve içgörü sağlayıcısı olan Santiment’ten alınan veriler, son üç yılda İnternet Computer (ICP) üzerinde çalışan geliştiricilerin sayısının istikrarlı bir şekilde arttığını gösteriyor. İstatistiklere göre, girişime oldukça büyük bir geliştirici topluluğu katılıyor.

Blockchain tabanlı İnternet computer protokolü, akıllı sözleşme uygulamaları geliştirmek ve çalıştırmak için merkezi olmayan, ölçeklenebilir ve birlikte çalışabilir bir platform sağlar.  Projenin kripto para birimi olan ICP coin, diğer şeylerin yanı sıra staking, yönetim ve işlem maliyetlerinin ödenmesi içindir.

Ayrıca ICP coin, başta Twitter olmak üzere sosyal medya sitelerinde büyük ilgi görüyor. Genel olarak, Blockchain üzerindeki İnternet Computer’in geniş kabul için büyük bir potansiyele sahip olmasına ve ortaklıklar ve pratik çözümler açısından önemli ilerlemeler kaydetmesine rağmen, kripto paranın ticari faaliyeti ve pazarlama girişimleriyle ilgili zorluklarla karşılaşmaya devam ediyor.

ICP şu anda 24 saatlik işlem hacmi 19.446.534$ ile 4.88$’dan işlem görüyor. CoinMarketCap’e göre ICP son 24 saatte %0,77 azaldı .

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap