InvestAnswers; İşte Solana (SOL) Coin İçin 3 Boğa Metriği!

InvestAnswers; İşte Solana (SOL) Coin İçin 3 Boğa Metriği!

Popüler bir kripto analisti , şu anda Ethereum ( ETH ) rakibi Solana ( SOL ) için yükseliş eğilimi gösteren üç ölçüm olduğunu söylüyor .

Yeni bir YouTube videosunda , InvestAnswers’ın anonim sunucusu, 443.000 YouTube abonesine, Solana’nın Nisan ayı başlarında günlük 446.000 aktif kullanıcı kaydettiğini ve bu, projeyi diğer tüm akıllı sözleşme platformlarının üzerine çıkaran bir etkinlik artışı olduğunu söylüyor.

Analist ayrıca Solana’nın oylama dışı işlemlerin yedi günlük hareketli ortalamasının yaklaşık 30 milyona yükseldiğini ve bu seviyenin geçen Ağustos ayından bu yana yaklaşmadığını belirtiyor.

Ek olarak, InvestAnswers sunucusu, Solana’nın herhangi bir akıllı sözleşme platformunun başlangıcından bu yana, açık ara en fazla olan Ethereum’dan sonra ikinci en yüksek taahhüt sayısına sahip olduğunu söylüyor.

Analisti açıklıyor,

Taahhütler nedir? … Bir geliştirici, yazılım geliştirmede bir taahhütte bulunduğunda, bu, genellikle GitHub veya Git gibi bir sürüm kontrol sisteminde izlenen bir geliştirici tarafından kod deposunda yapılan değişikliktir ve [taahhüt sayısı] iş hacmini, ekip performansını analiz etmeye, tanımlamaya yardımcı olur. Ayrıca, projenin nereye gittiğini, geliştirme aşamasındaki projeye ne kadar kaynak tahsis edildiğini anlamaya yardımcı oluyor ve bir zincirin ilerlemesini ve kalitesini ve tabii ki herhangi bir yazılım geliştirmeyi izlemek için önemli bir ölçüt.

SOL bu yazı yazılırken 20,79 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 11. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte %2’den fazla düştü.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Rasul. Kripto para sektörüne ilgi duyan bir üniversite öğrencisiyim. Bu Coin Nedir web sitesinde sizlere önemli gelişmeleri anlık sunuyorum.

Yorum Yap