İsviçre Bankası, Cardano (ADA) Coin İçin Staking Hizmeti Başlatıyor!

İsviçre bankası Sygnum, stake teklifine Cardano'yu (ADA) eklediğini duyurdu. 

İsviçre Bankası, Cardano (ADA) Coin İçin Staking Hizmeti Başlatıyor!

Şirket  bugün yaptığı bir duyuruda  , müşterilerinin ödül kazanmak için banka düzeyindeki staking platformu aracılığıyla sekizinci en büyük kripto para birimi olan ADA’yı stake edebileceklerini belirtti. 

Geliştirmenin ardından ADA, Sygnum’un staking için sunduğu kripto para birimleri listesine eklenecek. Duyurudan önce Sygnum, Ethereum (ETH), İnternet Bilgisayarı (ICP) ve Tezos (XTZ) dahil olmak üzere üç kripto para birimi üzerinde staking teklif etti. 

ADA’nın eklenmesiyle birlikte kripto para, Sygnum’un müşterilerine stake için sunduğu dördüncü kripto para haline geldi. 

Gelişme hakkında yorum yapan Sygnum Bank İş Birimleri Başkanı Thomas Eichenberger şunları söyledi: 

“Dijital varlıkların kurumsal olarak benimsenmesi artmaya devam ettikçe, temel protokollerin yanı sıra ödül kazanma yeteneği talebi de artmaya devam ediyor. Signum’un şimdi Cardano da dahil olmak üzere banka düzeyinde stake teklifi, müşterilerimize, düzenlenmiş bir bankanın güvenliği ve gönül rahatlığıyla desteklenen geniş bir yatırım fırsatları yelpazesi sunuyor.” 

Sygnum Staking Hizmeti ve Kullanıcılar İçin Önemi

Sygnum’un en iyi kripto para birimi staking hizmetlerinden birini sunması dikkat çekicidir. Sygnum’un stake hizmeti, bankacılık platformuyla tamamen entegredir. 

Kullanıcıların güvenliği, ayrılmış cüzdanlar, güvenli özel anahtar yönetimi ve çok katmanlı bir güvenlik altyapısı aracılığıyla garanti edilir. 

Cardano Vakfı CEO’su Frederik Gregaard, Sygnum kullanıcılarını Cardano ekosistemine davet ederken, gelişme konusunda heyecanlandı. 

“ Bu yeni teklif, Sygnum müşterilerinin, varlığı devretmek veya kilitlemek zorunda kalmadan risksiz bir stake deneyiminin keyfini çıkarabilecekleri ekosistemimize katılmalarını sağlıyor. Ek olarak, Cardano’nun son teknoloji mimarisi, hem perakende hem de kurumsal müşterilere ADA sahipleri için benzersiz bir deneyim sunar. ADA’nız üzerinde her zaman gücünüz var, ”.  

Frederik Gregaard

Bu arada  Sygnum , müşterilerine Ethereum staking sunan ilk düzenlenmiş banka oldu. Hareket, Sygnum’un kriptoların potansiyellerinin tamamen farkında olduğunu ve kullanıcılarına yeni ortaya çıkan varlık sınıfına tam olarak maruz kalmayı taahhüt ettiğini gösteriyor. 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap