KALEO; Ethereum, ETH 2.0 Hype Arasında Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Gidebilir!

KALEO; Ethereum, ETH 2.0 Hype Arasında Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Gidebilir!

Geniş çapta takip edilen bir kripto analisti, Ethereum’un ( ETH ), ETH 2.0 birleşmesine ilişkin, beklenmedik bir ralliyi 4.800 dolar civarındaki en yüksek seviyelerine çekebileceğini söylüyor.

Kaleo olarak bilinen takma adlı analist, 530.000 Twitter takipçisine, dijital varlık piyasasındaki daha geniş düşüş eğilimine rağmen, herhangi bir kripto varlığın tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkması için en iyi şansın ETH olduğunu söylüyor.

Kaleo , Ethereum’un hisse kanıtı yaklaşımlarıyla birleşmesi olarak, ETH’nin piyasa değerinin Bitcoin’inkini geçebileceği tahmini olan bir “çevrilme” anlatısının ortaya çıkacağını söylüyor;

“Buradan yükseklere dönme şansı olan herhangi bir şey varsa, o da ETH’dir. BTC’nin 32.000 dolara kadar çıktığını ve ETH/BTC’nin önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.15 BTC’yi (3.564 $) birleştirme öncesi yeniden test etmeyi başardığını varsayalım, 4800 dolarlık bir ETH fiyatına bakıyorsunuz. Bunu çok fazla gördüğümüzü düşünmeyin, ancak ETH bu seviyelere yaklaşırsa zaman çizelgesinde göreceğiniz tek şey saygısız anlatının yutturmacası olacak. Oradayken, büyük bir ihtimalle coşkunun zirvesindeyiz ve kesinlikle kâr elde etmeyi düşünmelisiniz.”

Kaleo, Ethereum’un tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkma olasılığının masada olduğunu söylese de, ETH/BTC çiftinin Ocak 2018’den bu yana görülmeyen bir seviye olan 0.112 BTC’ye (2.661 $) yükselmesinin daha muhtemel olduğunu söylüyor.

“Bence daha yüksek olasılık senaryosu, büyük olasılıkla tüm zamanların en yükseği 0,72 olan piyasa değeri oranındaki dirençtir; bu, şu anda bulunduğumuz yerden %56’lık bir artış, 0,112’ye yakın bir ETH/BTC oranına ve ilgili bir ETH fiyatına eşittir. Yukarıdaki 32.000 $ BTC senaryosu göz önüne alındığında ~ 3600 $.  Bu oranı açıkça BTC hedefinize geçişli olarak uygulayabilirsiniz. Örneğin, baktığım aralığım 28.000 – 33.000 dolar, yani ETH aralığı 3.100 – 3.700 dolar.”

Yazma sırasında, Ethereum son yedi günde %11 artışla 1.705 dolardan işlem görüyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Rasul. Kripto para sektörüne ilgi duyan bir üniversite öğrencisiyim. Bu Coin Nedir web sitesinde sizlere önemli gelişmeleri anlık sunuyorum.

Yorum Yap