Klever (KLV) Coin , Mainnet- KleverChain’i Başlattı!

KleverChain, önceden oluşturulmuş ve kullanıma hazır uygulamalar sağlayacak.

Klever (KLV) Coin , Mainnet- KleverChain’i Başlattı!

Blok zinciri ve kripto para KLV coin‘in arkasındaki Klever ağı , yerel katman 1 (L1) blok zinciri olan KleverChain’i piyasaya sürüyor, ekosisteminin evriminde bir sonraki önemli adımı atıyor ve ana ağı 1 Temmuz’dan itibaren kullanıma sunulacak.

Kleverchain olarak da bilinen Klever Blockchain, Bitcoin ve USDT tarafından desteklenen tüm dijital para birimleri, dApp’ler ve sabit paralar için tek duraklı bir pazar olduğunu iddia eden yeni nesil blok zinciridir. Ekip, Tron ağında başarılı bir lansman sonrasında Klever ekosisteminin bir sonraki aşamasını getiriyor.

 Klever’in Kurucu Ortağı ve CEO’su Dio Ianakiara şunları söyledi;

Klever tamamen farklı bir yaklaşıma sahiptir ve bunun yerine blok zincirinin kendisine kodlanmış akıllı sözleşmelerle Klever Blockchain’i oluşturur. Satoshi Nakamoto’nun Bitcoin ile yaptıklarından ilham alıyor: bir kez kodladıktan sonra klever sözleşmeleri ömür boyu size hizmet edecek.

Kleverchain (KLV Coin) Geliştirmeleri

KleverChain ekosistemi, güvenilir ve izinsiz bir blok zinciri ağı olarak hizmet ederek büyüyen merkezi olmayan ekonominin gelişimini ve genişlemesini destekler. Zincir, saniyede 3.000’e kadar işlemi işleyecek ve Proof-of-Work’ten daha çevre dostu olan Proof-of-Stake konsensüs algoritmasını kullanacak. 

KleverChain, yalnızca akıllı sözleşmeler için bir platform değil, blok zincirine özgü önceden oluşturulmuş ve kullanıma hazır uygulamalar ve özellikler sunacak. Öte yandan, geliştiricilerin blok zinciri kodlama konusunda önceden deneyime sahip olmasını talep etmez.

Geliştiriciler önceden oluşturulmuş, kullanıma hazır uygulamalara ve yerel blok zinciri işlevine erişebildiğinden, KleverChain’de uygulama oluşturmak için akıllı sözleşmeler gerekli değildir. Bu özellikler, merkezi olmayan uygulamaların (dapps) benimsenmesini daha kolay, daha hızlı ve daha ucuza sağlar. 

Blockchain lansmanı ile birlikte Klever, teknik incelemesini de yayınladı ve 100.000 KLV için bir yarışma düzenledi. Klever yerel belirteci $KLV’dir ve Bitcoin (BTC), TRON (TRX), Ethereum (ETH) ve diğerleri dahil olmak üzere farklı türde dijital varlıkları destekleyen eşler arası bir kripto para cüzdanıdır. kullanımı basittir.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap