Kripto Analisti; Bu Altcoin Önümüzde ki Haftalarda %110 Yükselebilir!

Kripto analistine göre bir altcoin birkaç ay içinde sert yükselebilir.

Kripto Analisti; Bu Altcoin Önümüzde ki Haftalarda %110 Yükselebilir!

Popüler bir kripto analisti, yapılacak birkaç etkinliklerin önümüzdeki birkaç ay içinde bir Ethereum rakibinin %100’ün üzerinde artmasına yardımcı olabileceğini söylüyor. 

Pentoshi olarak bilinen takma adlı tüccar, 586.800 Twitter takipçisine Solana’nın (SOL) 42 doları aşması halinde 80 dolara kadar çıkabileceğini söylüyor. 

Böyle bir artış, SOL’un şu anki 38$’lık fiyatından elde edilen %110 kazanıma eşdeğer olacaktır.

“SOL 42 doların üzerine çıkabilirse (hala gidilecek bir yol) SONRA 58-60 dolar göreceğine inanıyorum. Hatta belki 80 ama her seferinde bir seviye. Geri döneceğini ve en azından ay sonundan önce bu yüksek seviyeleri alacağını düşünüyorum.”

Kaynak:  Pentoshi/Twitter

Herhangi bir büyük yardım etkinliklerinden bağımsız olarak Pentoshi, SOL’un hala 140 dolar seviyesinde ağır bir dirençle karşı karşıya olduğunu ve kırılmadığı sürece tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşamayacağını söylüyor.

Pentoshi ayrıca radarını Cardano‘ya (ADA) kilitledi ve tredar’a göre, ETH rakibi henüz rallilere hazır değil. 

Yakından takip edilen analist, Ocak ayında yaptığı ve ADA coinin bu yılın sonuna doğru 0,51 dolara düştüğü tahminine atıfta bulunuyor. Şimdi, olması gerekenden daha iyimser olabileceğini söylüyor.

Ayrıca  Cardano’nun konsolidasyon bölgelerinden ders kitabı düşüşleri gösteren birkaç altcoinden biri olduğunu söylüyor.

İlginizi Çekebilir; Ünlü Altcoin’in Web3 Telefonu İçin Ön Siparişler Başladı!

Solana (SOL) Coin Nedir?

Solana saniyede 50.000 TPS ile çok hızlı işlem onaylama özelliğine sahiptir. Kripto para piyasasında bulunan en aktif blokzincirler arasındadır. Ekip, birçok sektör için geliştirmeler yaparken, som zamanlarda DeFi sektörü odaklı iyi atılımlarda yaptı. Kurumların son zamanlarda en çok ilgi duyduğu blokzincir altyapısı Solana’dır. Solana Ağı’na NFT’ler geldiği gün, benzersiz alıcı sayısı 14.579 iken, şubat ayında 80.000 üzerine çıktı. Bu artışla beraber Ağ aktiflik kazandı ve bu sayede, günlük 15 milyon aktif işlemi işliyor.

Her türlü gelişmeden anında haberdar olmak için YoutubeTwitter ve Telegram kanalımızı takip edebilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Doruk. 2019 yılından beri kripto paralarla ilgileniyorum. Geleceğine inandığım kripto para sektörünü araştırıyorum ve ulaştığım önemli verileri sizinle paylaşıyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.