Milyarder Mark Cuban; Kripto Para Satın Almak İçin Erken Olabilir!

Milyarder Mark Cuban; Kripto Para Satın Almak İçin Erken Olabilir!

Mark Cuban kripto paralara yönelik açıklamalara yaptı.

0

Bucoinedir.com olarak, Mark Cuban’ın açıklamalarını derledik.  Shark Tank’a konuk olan milyarder iş adamı, bitcoin ve altcoinler ile ilgili açıklama yaptı. İşte milyarderin kripto para düşünceleri…

Kripto para savunucusu Mark Cuban’a göre, kripto paralar bazı gereksinimleri karşılmadıkça, ayı sezonu kısa sürmeyecek.

Bitcoin ve Altcoinler Alım Yapmak İçin Doğru Zaman Değil,

Daha önce Peter Brandt gibi birçok hisse senedi yatırımcısı tarafından da söylendiği gibi, Mark Cuban’da kripto paraların henüz ucuz seviyelere düşmediğini söylüyor. Cuban, bunlara rağmen hatırı sayılır bir miktar paranın kripto para yatırmlarında olduğunu söylüyor. Cuban, Bitcoin’in (BTC) dibi görmediğini söyleyerek, diğer kripto para analistlerinden farklı düşünüyor. Mark Cuban konuya yönelik şu açıklamaları yaptı;

“Piyasa değerlerine bakıyorsunuz ve bunun bir milyar doların üzerinde olduğunu görüyorsunuz. Ya 6 milyar dolar veya 8 milyar dolar veya 40 milyar dolar olduğunu görüyorsunuz. Bu değere bakmadan bu ucuz diyorsun. DeFi yazını hatırlarsanız, bu şeyler bir kuruştan daha ucuza satılıyordu ve piyasa değerleri yüz milyonları zor buluyordu.”

Milyarder kripto para yatırımcısı, şu anda daha düşük piyasa değerine sahip olan kripto para birimlerinde ve platformlarda bile yeterli düşüşün görülmediğini düşünüyor.

Kripto Paralar Ayı Sezonundan Nasıl Kurtulabilir?

Piyasanın ucuz olmadığını söyleyen Cuban, ayrıca piyasanın ayı sezonundan nasıl çıkabileceği konusunda fikirlerini söylüyor. Mark Cuban konuya yönelik şu açıklamaları yapıyor;

Faydalı uygulamalara yönelik çalışmaların artması, kripto paraları çöküşten kurtaracaktır. Finansal teknoloji ve iş odaklı uygulamalara odaklanırsak piyasanın yönünü tersine çevirebiliriz. küçük işletmelerin yazılımı Quickbooks gibi uygulamaları blokzincir teknolojisine entegre edebilirsek, birçok şeyi değiştirecektir. Farklı protokoller ve blok zincirler arasındaki birleşmelerin sonunda kripto para endüstrisinin yükselişine destek olacak.

Ünlü iş adamı tüm bu verilere rağmen kripto paralarını satmayacağını söylüyor. Çünkü tahminlerinin gerçekleşemeyebileceği ihtimalini göz ardı etmiyor. Mark Cuban, Ayı sezonunda doğru şirketleri bulup yatırımcısı olmak içinde araştırmalar yapacağını söylüyor.

Cuban: Farklı Blok Zincirleri Birleşmeli

Cuban, farklı protokoller ve blok zincirler arasındaki birleşmelerin sonunda kripto endüstrisini konsolide edeceğine inanıyor ve bütün sektörlerde bunun böyle olduğunu belirtiyor.

Blok zincirlerinin birleştirilmesini destekleyeceğini, ardından uygulamaları ve toplulukları tek bir bloka taşınacağını düşünüyor.

Kullanıcı tabanlarının artmasına rağmen, iyi uygulama eksikliğine dikkat çeken Cuban, “İnsanların bu blok zincirini kullanmak istemesi için bir nedeniniz olmalı” açıklamasında bulundu.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap