Kripto Paraların Öleceğini Düşündükleri İçin Düzenlemediler!

Kripto Paraların Öleceğini Düşündükleri İçin Düzenlemediler!

Dünyanın dört bir yanındaki düzenleyici eylemlerdeki son artış, politika yapıcıların nihayet kripto para birimlerine uyanmasından kaynaklanıyor olabilir.

Londra’daki Citi Dijital Para Sempozyumunda Birleşik Krallık, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kripto düzenlemelerine değinen yakın tarihli bir panelde Barclays dijital politika başkanı Nicole Sandler, politika yapıcıların görünürdeki geç gelişinin aslında kasıtlı olduğunu savundu.

“Bazı politika yapıcıların söylediği bir şey; Bugüne kadar kripto paraları düzenlememizin sebebi öleceğini düşündüğümüz içindi. “Ve ölmedi daha çok büyüdü.

Sempozyumda konuşan başka bir yöneticide benzer açıklamayı yaptı.

Yeni ortaya çıktığı ve düzenleyemedikleri için değildi, pazarın nereye gittiğini görmek bir seçimdi” dedi. “Ve şimdi bunu düzenlemeleri gerektiğini biliyorlar. Ancak sorun şu ki, düzenleme baştan sona uzun zaman alıyor.”

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap