Kripto Uzmanı Bu 3 GameFi Altcoin’de Yükseliş Bekliyor!

Mark Crypza yükseliş beklediği GameFi coinleri duyurdu ve Bucoinedir.com olarak sizler için derledik...

Kripto Uzmanı Bu 3 GameFi Altcoin’de Yükseliş Bekliyor!

Bir kripto analisti olan Mark Crypza, Oyna kazan odaklı 3 altcoin de yükseliş bekliyor. Analist, duyurduğu bu altcoinler de gelecek bir kaç ay içinde yükseliş bekliyor.

Analist’in Altcoin Tahminleri

Analist’in yükseliş bekledği GameFi altcoinleri;

Enjin (ENJ Coin)

Enjin, geliştiricilere Ethereum blok zincirinde sanal ürünler oluşturma ve yönetme yeteneği veren bir yazılımdır . 

Buradaki fikir , Enjin’in birçok farklı mülkte oyun içi öğeleri yönetmek için  blok zinciri teknolojisini kullanarak, sanal oyun içi eşyaların ve koleksiyon öğelerinin transferine musallat olan yüksek ücretleri ve dolandırıcılığı azaltmaya yardımcı olabileceğidir.

Wax (WAXP Coin)

Wax (WAXP), 2017 yılında, daha hızlı, daha güvenli ve daha basit e-ticaret işlemlerini, özellikle oyun tabanlı ürün ticaretini kolaylaştırmak için tasarlanmış amaca yönelik bir blok zinciri olarak piyasaya sürüldü. Alien Worlds, Splinterlands ve Farmers World gibi popüler oyunlar WAX ağında çalışmaktadır.

Gala Games (GALA Coin)

Gala Games, dünyanın en hızlı büyüyen blockchain oyun geliştirme şirketlerinden biridir. Gala projesi, 2020 yılında Eric Schiermeyer tarafından bu gezegendeki herkese oyunlar aracılığıyla özgürlük vermek amacıyla kuruldu.

Gala Games, her biri oyunculara NFT’ler aracılığıyla oyun içi öğelerin gerçek sahipliğini sağlayan blok zinciri destekli oyunlar yaratan bir platformdur.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Rasul. Kripto para sektörüne ilgi duyan bir üniversite öğrencisiyim. Bu Coin Nedir web sitesinde sizlere önemli gelişmeleri anlık sunuyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.