Kripto Uzmanları Kripto Para Ticaret Hacmindeki Çöküşü Tartışıyor!

Kripto Uzmanları Kripto Para Ticaret Hacmindeki Çöküşü Tartışıyor!

Daha çok BitBoy Crypto olarak bilinen kripto meraklısı ve içerik yaratıcısı Ben Armstrong, kripto para programı Around The Blockchain’in son bölümünde ABD Dolarının düşüşünün “ekonomiyi kesinlikle mahvedeceğini” ve hiperenflasyona neden olacağını söyledi.

Ben Armstrong, Bitcoin yatırımcısı Johnny Hopper, kripto analisti Altcoin Daily ve kripto etkinliği konuşmacısı Randi Hipper dahil olmak üzere önde gelen kripto şahsiyetleriyle kripto ticaret hacminin son çöküşünü tartışan bir konuşma yaptı.

Sohbet, sunucu Deezy’nin eski ABD Başkanı Donald Trump’ın, ülkenin yüksek enflasyon oranı ve bankacılık alanlarının çöküşünün ardından ABD Doları’nın kıyametine ilişkin tahminlerinden alıntı yapmasıyla başladı.

Ekonomik gerilemeden Başkan Joe Briden’ın yönetim politikalarını sorumlu tutan Trump, şunları söyledi:

Para birimimiz çöküyor ve artık dünya standardı olmayacak ki bu, açıkçası 200 yıldaki en büyük yenilgimiz olacak. Bu bizi büyük bir güç olmaktan bile uzaklaştırır.

Ayrıca sunucu, kripto ticaret hacmindeki %80’lik düşüşü tartışmaya devam etti ve ABD düzenleyicileri tarafından sağlanan “sıfır özgürlüğün” düşüş üzerindeki etkisi hakkında Altcoin Daily’den görüş istedi.

Soruya yanıt veren Altcoin Daily, düşüşün iki nedeni olduğunu iddia etti:

kripto pazarında yeni insanların olmaması ve Uniswap ve diğer merkezi olmayan borsalar (DEX’ler) gibi “dev ödeme yapanların” geniş kabul görmesi.

Yeni yatırımcıların merkezi olmayan borsalara girme olasılığı hakkında yorum yaparken Johnny Hopper, genç neslin tembel olduğunu ve muhtemelen Uniswap gibi daha kolay platformları tercih edeceğini öne sürerek araya girdi. Ticaret hacmindeki düşüşe rağmen, panelistler kripto para birimlerinin ve merkezi olmayan finansın geleceği konusunda iyimser kaldılar.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap