KuCoin, CEEK VR (CEEK) Metaverse Evreninde Ofis Açıyor!

KuCoin, CEEK VR (CEEK) Metaverse Evreninde Ofis Açıyor!

Kripto para borsası KuCoin sosyal medyadan, metaverse projesi CEEK VR sanal dünyasında bir ofis açacağını duyurdu.

CoinMarketCap verilerine göre dünyanın beşinci en büyük kripto para borsası KuCoin, metaverse projesi CEEK VR’ın sanal dünyası CEEKLAND’de ofis açacağını duyurdu. KuCoin konuyla ilgili şu tweeti attı:

CEEKLAND, içerik oluşturucaların CEEK kullanarak sanal dünyada içeriklere sahip olabileceği, kendi içeriklerini oluşturabileceği ve bunlardan para kazanabileceği her şeyi kapsayan bir metaverse evreni.

Haber sosyal medyada CEEK yatırımcılarının büyük bir çoğunluğu tarafından sevinçle karşılandı. CEEK yatırımcıları daha öncesinde H&M iş birliğiyle umutlanmışlardı ancak H&M, CEEK ile herhangi bir iş birliğinde bulunmadığını ifade etmişti.

İş birliği haberinin bu sefer bizzat resmi hesaptan verilmesi yatırımcıları CEEKLAND’ın geleceğine dair umutlandırıyor.

KuCoin’in tweeti üzerine sanal dünya projesi CEEK VR’ın yerel kripto parası olan CEEK yüksek bir taleple karşılaştı. CoinMarketCap verilerine göre CEEK VR’ın yerel kripto parası CEEK, son 1 saatlik periyotta %2,72 değer kazanarak 0,39059 dolar seviyelerine kadar artış yaşadı.

CEEK VR (CEEK) Coin Nedir?

Ceek VR (CEEK) müzisyenleri, atletleri ve diğer dijital yaratıcıları doğrudan hayranlarıyla bir araya getiren bir metaverse projesidir. Dünyanın en iyi sanatçılarıyla işbirliği yaparak, sanal gerçeklik (VR) dünyasındaki kullanıcıları ve sanatçıları bir araya getirir.

Kendisini video ve müzik yayıncılığının geleceği olarak gören Ceek VR, patentli ve şu an tüm dünyada satılan bir VR gözlüğü setine sahiptir. Bu set ve Ceek Sanal Gerçeklik Platformu aracılığıyla proje, VR içerikler için çeşitli kanallar sağlar. VR gözlük seti ve platform sayesinde yayıncılar, sanatçılar, sporcular metaverse ortamında performans sergileyerek para kazanabilir.

Ceek VR, dünyanın en büyük müzik şirketlerinden Universal Music ile işbirliği kurmuştur. Ceek, bu işbirliği kapsamında Bon Jovi, Lady Gaga, U2, Sting, Ziggy Marley gibi dünyaca ünlü sanatçıları metaverse ortamında hayranlarıyla buluşturmayı vadetmektedir.

Platformdaki sanatçılar ve diğer yaratıcılar, özel deneyimleri tokenize edebilmekte ve bir VR deneyiminin farklı bileşenleri için hayranlarla değiş tokuş edilebilecek kripto paralar mintleyebilmektedir. Bu deneyimler arasında ise bir albüme ya da şarkıya adanmış, özel olarak tasarlanmış bir VR dünyasından bir metaverse konserini en ön sıradan izlemeye kadar her şey olabilir.

Platformun yerel tokenı CEEK, ERC-20 tabanlı ve madenciliği yapılmayan bir tokendır. Toplam CEEK token arzı 1.000.000.000 adet, dolaşımdaki arzı ise 744.176.729 adettir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.