Layer Zero ve Radix Ortaklık Kurdu!

Layer Zero ve Radix Ortaklık Kurdu!

Son teknoloji bir omnichain birlikte çalışabilirlik protokolü olan LayerZero ve kullanıcı dostu kripto deneyimleri sağlamaya odaklanan son teknoloji bir Layer 1 protokolü olan Radix, bugün 2023’ün ikinci yarısında LayerZero’yu Radix Babylon genel ağı ile entegre etmek için dönüm noktası niteliğinde bir iş birliğini duyurdu . Hızla genişleyen Radix ekosistemi, bu ortaklığın sorunsuz zincirler arası iletişiminden ve varlık transferlerinden yararlanacaK. Bu, her iki platformun kullanıcılarına da avantaj sağlayacak.

Merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler), LayerZero’nun çığır açan teknolojisi sayesinde mesajları çeşitli blok zincirleri arasında güvenli ve hızlı bir şekilde aktarabilir. Radix kullanıcıları ve geliştiricileri, LayerZero’nun Radix ekosistemine entegrasyonu sayesinde daha bağlantılı ve birleşik bir deneyimden yararlanacak. Aynı zamanda dApp’lerin ve varlıkların omnichain özelliklerini kullanmasını kolaylaştıracak.

Radix, Temmuz 2023’te planlanan lansmanından önce bile, geliştiricilerin gerçekten ana akım kullanıma hazır dApp’ler oluşturmasına olanak tanıyan mükemmel tüketici dostu deneyimler oluşturmaya olanak tanıyan geliştirici dostu araçlar ve ağ işlevselliği sunmaya verdiği önemle zaten itibar kazanıyor. Radix platformu, LayerZero ile entegrasyon sayesinde daha da kullanıcı dostu hale gelecek ve kullanıcıların diğer blockchain ağları arasında kolayca geçiş yapmasına ve daha geniş bir hizmet ve varlık yelpazesine erişmesine olanak tanıyacak.

Bu ortaklık sayesinde LayerZero, sürekli olarak genişleyen ve kullanıcı deneyimine öncelik veren bir ekosistem içinde yeteneklerini de gösterebiliyor. Daha fazla tüketici ve geliştirici, artan erişiminin bir sonucu olarak, LayerZero teknolojisinin güçlü birlikte çalışabilirlik özelliklerinden yararlanabilecek.

LayerZero CEO’su ve Kurucu Ortağı Bryan Pellegrino, konuya yönelik şu açıklamaları yaptı.

LayerZero CEO’su ve Kurucu Ortağı Bryan Pellegrino, “LayerZero teknolojimizi gelişen ekosistemlerine getirmek için Radix ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz. “Bu ortaklık, her blok zincirinin geliştiricilerini ve kullanıcı topluluğunu birbirine bağlayan tek bir birleşik Web3 ekosistemi oluşturma vizyonumuzla mükemmel bir uyum içindedir.

Radix Foundation Direktörü Piers Ridyard da entegrasyonla ilgili heyecanını dile getirdi:

“Misyonumuz kriptoyu günlük kullanıcılar için erişilebilir kılmak. Radix platformunun LayerZero ile entegre edilmesiyle bu hedefe ulaşma yolunda önemli bir adım atıyor. Bu entegrasyon, yalnızca Radix genel defterindeki kullanıcı deneyimini geliştirmekle kalmayacak, aynı zamanda zincirler arası birlikte çalışabilirliğin gerçek potansiyelini de gösterecek.”

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap