LDO Coin, Polkadot ve Kusama’da İşlemleri Sonlandırıyor!

LDO Coin, Polkadot ve Kusama’da İşlemleri Sonlandırıyor!

LDO coin geliştiricisi MixBytes tarafından yazılan bir blog gönderisine göre, merkezi olmayan finans (DeFi) staking hizmeti Lido (LDO), Polkadot (DOT) ve Kusama (KSM) üzerindeki staking programını 1 Ağustos’ta sonlandıracak.

MixBytes, benimseme ve büyümenin “yatırımları sürdürmek için iş gerekçesi beklentilerini” karşılamaması nedeniyle hizmeti durdurmak için çeşitli nedenler verdi.

MixBytes, “Zorlu makro ekonomik faktörler ve buna bağlı olarak Polkadot’un DeFi ekosistemindeki likidite eksikliği, likit staking’in değer teklifini baltaladı” diye yazdı.

Lido Dao (LDO) coin, kullanıcıların staking ödüllerini toplarken diğer protokoller ve blok zincirlerde stake edilmiş Ether (stETH) kullanmasına izin veren bir sıvı staking protokolüdür.

Polkadot ve Kusama’da artık para yatırma işlemleri kabul edilmemektedir ve 22 Haziran’da tüm varlıklar otomatik olarak kaldırılacaktır. 

Toplamda Lido’da 4 milyon dolar değerinde stake edilmiş DOT tokeni ve 75.000 dolar değerinde KSM var.

Lido DAO (LDO) coini, basın zamanında 24 saatte %19 artışla 2,44 dolardan işlem görüyor. KSM ve DOT sırasıyla %10 ve %7 arttı.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap