LUNC Coin, Do Kwon’un Tutuklanmasından Sonra DeFi Platformunu Başlattı!

LUNC Coin, Do Kwon’un Tutuklanmasından Sonra DeFi Platformunu Başlattı!

Terra Classic (LUNC) DeFi platformu Terraport, birkaç aylık beklentinin ardından kullanıma sunuldu . Platform, TerraCVitta geliştirme grubu tarafından oluşturulmuştur. Terra classic, LUNC tabanlı Merkezi Olmayan Değişim (DEX) ve Terra Classic Ekosistemi için bir fırlatma rampası sunar.

Terraport, Terra Classic’in lansmanını 31 Mart’ta Twitter sayfasında duyurdu . Terra Classic lansmanı, Terra’nın kurucu ortağı Do Kwon’un 23 Mart’ta tutuklanmasının ardından geldi. DEX işlevleri, basın zamanı itibariyle zaten etkinleştirildi.  

Platform, kullanıcıların üç elri Terra Classic (LUNC), TerraClassicUSD (USD) ve TERRA arasında geçiş yapmasına olanak tanır. Ayrıca, kilitlenme sürelerine bağlı olarak %16 ila %60 arasında değişen Yıllık Yüzde Oranı (APR) ile TERRA staking işlevselliği sunar. 

LUNC APR SORUNU

Yıllık verilen %16 ila %60 APR, oldukça yüksektir. Bu Varlığı enflasyona karşı korumasız bırakabilir. Ünlü kripto para analisti Lark davis, ”Lunc yatırımcıları tüm yaşananlara rağmen kripto parayı nasıl savunmaya devam ediyor anlayamıyorum”, dedi.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap