MakerDAO Kurucusu; Bu 2 Altcoin İlgimi Çekiyor!

MakerDAO'nun başarılı kurucusu, 2 altcoin hakkında tahminlerini dile getirdi...

MakerDAO Kurucusu; Bu 2 Altcoin İlgimi Çekiyor!

Son zamanlarda Kripto para odaklı oyun projelerinde büyüme yaşanıyor. Ayı sezonunda bile büyümeye devam eden oyun sektörü, kripto para piyasasıın en önemli kozlarından biri olduğu söyleniyor. Mesela yakın zaman önce DappRadar tarafından yayımlanan bir rapora göre, oyun sektörü kripto para piyasasında yaşanan düşüşlere rağmen, popülaritesini artırdı. Kripto uzman ve analistleri sektör kripto odaklı tahminler yaparken, ünlü yöneticilerde tahminlerini esirgemiyor. MakerDAO’nun kurucu ortaklarından biri olan Hatu Sheikh, 2 altcoin için taminler yaptı. Bucoinedir.com olarak sizler için tahminleri derledik.

gaming product in neon lights

GameFi ve Metaverse’nin Geleceği Parlak;

Hatu Sheikh, GameFi ve Metaverse sektörüne değinerek, bu 2 sektörün gelecekte çok önemli bir yere sahip olacağını söyledi. Yönetici, özellikle 2 altcoin’e vurgu yaptı. Bu 2 altcoin’in gelecek gösterdiğini söylüyor. Sizler İçin Hatu’nun açıklamalarını derledik.

CEEK coin

Ünlü yönetici, CEEK’in güçlü bir ekibe sahip olması ve bu konuda durmadan geliştirmeler yapması, CEEK’in ilerleyen zamanlarda daha güçlü bir konumda olmasına yardımcı olacağını söylüyor. Özellikle CEEK’in Binance ve Coinbase’de olmamasına rağmen, yatırımcılar tarafından rağmet görmesi, yönetici’nin ilgisini çekiyor.

CEEK coin, geçtiğimiz aylarda birçok iş birliğiyle gündeme gelmişti ve 15 Temmuz tarihinde arazi satışlarını başlatmıştı. CEEK metaverse’ nde ilk arazi alan şirket ise, KuCoin’di.

BarnBridge (BOND)

Hatu Sheikh, son zamanlarda BOND’un hızlı büyümesine dikkat çekti. Yöneticiye göre, BOND’un bu kadar küçük bir kitleye sahip olmasına rağmen sert yükselişler yapması, Binance ve Coinbase gibi 2 büyük borsada listelenmiş nadir GameFi coinlerinin arasında olması, Bond coin’in gelecekte daha iyi işler yapabileceğini gösteriyor.

Yöneticiye göre, BOND, dikkat edilmesi gereken coinlerin arasında bulunuyor. Yatırımlarınız hakkında bilgi sahibi olmak için abone olmayı unutmayın.

Kendi araştırmalarınızı yapmadan yatırım kararınızı vermeyin.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Doruk. 2019 yılından beri kripto paralarla ilgileniyorum. Geleceğine inandığım kripto para sektörünü araştırıyorum ve ulaştığım önemli verileri sizinle paylaşıyorum.

Yorum Yap