Meta, Rose Coin İle Ortaklık Kurdu!

Meta, Rose Coin İle Ortaklık Kurdu!

Kripto paralar belirli aralıklarda konsolide olurken, bazı altcoinler ortaklıklar ile gündeme geliyor. Bugün de benzer bir ortaklık kuruldu, ROSE coin Meta ile stratejik ortaklık kurdu.

Ortaklığın Amacı Ne?

Eski adı Facebook olan META, Rose ile ortalık kurarak, toplum yararına fayda sağlamasını amaçlayan, bir yapay zeka için ”Adalet Sistemi” teknolojisini geliştirecek. Rose haberi twitter üzerinden duyurdu.

Oasis Labs Kurucusu konuya yönelik şu açıklamaları yaptı;

En son şifreleme teknolojisi ile toplumun gizliliğine önem verirken, Yapay zeka teknolojisiyle adaleti ölçen ve değerlendiren çığır açıcı bu ortaklığı kurmaktan gurur duyuyoruz.

Meta şirketinde AL teknolojilerinden sorumlu Esteban Arcaute ise şu açıklamaları yaptı.

En son şifreleme teknolojisi ile insanlar için faydalı bir sistem üzerinde çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Oasis Network, 2 yıl önce piyasaya sürülmüş merkeziyetsiz finans odaklı bir blokzincir projesidir. Projenin ROSE adında bir kripto parası vardır. Oasis ağında yapak zeka odaklı çalışmalar halihazırda mevcuttu. Oasis ekibi Meta ile işbirliği yaparak, yeni bir projeye daha dahil olmuş oldu. Coinmarketcap.com sitesinde 5 milyar adetlik dolaşımdaki arzı ile 0.0605 cent civarında bulunuyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap