Mike McGlone; Bitcoin’in 100.000 Dolara Gitmesi Muhtemel!

Bir stratjiste göre BTC 100.000 dolara gidecek!

Mike McGlone; Bitcoin’in 100.000 Dolara Gitmesi Muhtemel!

Bloomberg Intelligence’ın kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, Bitcoin’in ( BTC ) altı haneli bir fiyata gideceğini tahmin ediyor.

McGlone , petrol fiyatlarının 2022’nin ikinci yarısı boyunca varil başına 50$’a doğru düşüş eğilimini sürdüreceğini ve bunun dünya çapında deflasyonist eğilimleri tetikleyeceğini söylüyor.

Bloomberg Intelligence strateji uzmanına göre, deflasyonist etki sonuç olarak altının fiyatını ons başına 2.000 dolara yükseltecek ve ayrıca Bitcoin fiyatını 100.000 dolara yükseltecek.

“Zaman meselesi? 2.000 $ Altın, 100.000 $ Bitcoin, 50 $ Ham Petrol – Enerji artışı, altını canlandırabilecek ve Bitcoin’in metal ve Hazine tahvillerinin yüksek beta versiyonuna geçişine yardımcı olabilecek makroekonomik sonuçlarla kendi en büyük düşmanını kanıtlıyor.

Bitcoin, yazı yazılırken 24.123 dolardan işlem görüyor.

Bu, McGlone’un Bitcoin’in altı haneli bir fiyata ulaşacağını tahmin ettiği ilk sefer değil. Mart ayında, amiral gemisi kripto varlığı 40.000 doların üzerinde işlem görürken, Bloomberg Intelligence stratejisti , Bitcoin’in 100.000 dolara yükselmeden önce ilk önce bir düzeltmeden geçeceğini öngördü .

“Ama Bitcoin uzaydaki altındır. Ve hala spekülatif. Sadece biraz sarsılması ve ardından bütün bir pazar olarak geri dönmesi gerektiğini düşünüyorum.”

Bitcoin, Haziran ayında yaklaşık 17.622 $ ile son 2 yılın en düşük seviyesine gerilemişti.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Doruk. 2019 yılından beri kripto paralarla ilgileniyorum. Geleceğine inandığım kripto para sektörünü araştırıyorum ve ulaştığım önemli verileri sizinle paylaşıyorum.

Yorum Yap