Mike McGlone; Satoshi Döneminden Beri Bitcoin Hiç Bu Kadar Güvenli Olmamıştı!

Mike McGlone; Satoshi Döneminden Beri Bitcoin Hiç Bu Kadar Güvenli Olmamıştı!

Bloomberg Intelligence’ın kıdemli makro stratejisti Mike McGlone, likidite, düzenleyici çerçeveler, istikrarlı paralar ve tabii ki Bitcoin (BTC) gibi güncel konulara odaklanarak kripto para birimi endüstrisi hakkındaki son görünümünü sundu. Özellikle ikincisi ile ilgili olarak McGlone, Bitcoin ağının hiçbir zaman bugünkü kadar güvenli olmadığını belirterek önemli bir noktanın altını çizdi.

Makro strateji uzmanının bildirdiği gibi, Bitcoin’in hashrate’i yılın başından bu yana etkileyici bir şekilde %25 arttı ve bu da ağ katılımcılarının güveninin şu anda mutlak yüksek seviyelerinde olduğunu gösteriyor. Analist, bunun ABD düzenleyicilerinin madencilere yönelik doğrudan saldırılarına rağmen olduğunu belirtiyor.

Endeks ne kadar yüksekse, herhangi birinin tek başına ağı kontrol etmesi veya işlemleri manipüle etmesi o kadar zorlaşıyor ve Bitcoin’in hashrate’i 2022 ayı piyasasında yalnızca ikiye katlanmakla kalmadı, aynı zamanda artmaya devam ediyor. Düzenleyiciler ve merkez bankaları geleneksel sisteme olan güveni güçlendirmeye çalışırken, Bitcoin ağındaki madencilerin, düğümlerin ve kullanıcıların zırhı organik olarak büyümeye devam ediyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap