Mike Novogratz Bazı Sorunları Tahmin Ediyor! Bitcoin İçin Tam Zamanı

Milyarder Mike Novogratz, Bankacılık Krizinin Ortasında Kredi Sıkıntısını Öngörüyor, Bitcoin ve Kriptonun Zamana Uygun Olduğunu Söyledi

Mike Novogratz Bazı Sorunları Tahmin Ediyor! Bitcoin İçin Tam Zamanı

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, şu anda bankaları rahatsız eden sorunların geniş ve köklü olduğu konusunda uyarıda bulunuyor.

Novogratz, yeni bir CNBC röportajında, bazı öncü göstergelerin öne sürdüklerine bağlı olarak dünya çapında bir kredi krizi olacağını söylüyor .

“Emtia piyasası size söylüyor, petrol piyasası size söylüyor… bir durgunluğa doğru gidiyoruz. ABD’de ve küresel olarak bir kredi krizi yaşayacağız.”

Galaxy Digital CEO’suna göre kredi sıkışıklığı, mevduat sahiplerinin varlıklarının güvenliğine ilişkin korkularının tetiklediği mevduatlardaki düşüşün ardından, sermaye tabanlarını yeniden inşa ederken borç verme faaliyetlerini azaltan bankalardan kaynaklanacak.

“Artık kredi krizine girecek bir pazarınız var. Bankalar sermayeyi nasıl yeniden inşa eder? Daha az borç verirler. Ve böylece Amerika Birleşik Devletleri’nde bir kredi sıkışıklığının olduğunu göreceksiniz ve bu, piyasayı dramatik bir şekilde fiyatlandırmaya başlıyor.”

Novogratz, bir dizi artışın ardından faiz oranlarının yakın vadede düşeceğini tahmin ederken, Bitcoin’in ( BTC ) yaratılmasının, başlamak üzere olanlar gibi gevşek para politikalarından ilham aldığını söylüyor.

“Sabit gelir, emtia size bir durgunluğa doğru gittiğimizi söyleyecektir. [Federal Rezerv Başkanı] Powell duraksamalı ve oranları düşündüğümüzden daha erken indireceğiz. Ve bu psikolojide çok büyük bir fark. Hareket halinde Bitcoin ve Ethereum var. Bitcoin ve kriptoda olmak için bir zaman varsa, o zaman bu zamandır. Kağıtlar basılırken bitcoin kıtlaşmaya devam ediyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap