Mina Coin Nedir? Mina Coin Geleceği Var mı? Mina Coin Ne İşe Yarar?

Mina Coin Nedir? Mina Coin Geleceği Var mı? Mina Coin Ne İşe Yarar?

Alt kısımda bulunan video içerisinde sizlere ” Mina coin nedir, mina coin geleceği, var mı, mina coin ne işe yarar, mina coin yükselir mi, mina coin analiz gibi soruların cevabını verdik.

Özellikle Türkiye’den ciddi bir yatırımcı kitlesine sahip olan Mina coini sizler için araştırdık. Mina coini anlayabilmek için, Sıfır bilgi kanıtı gibi algoritmaların ne olduğunu bilmemiz gerekiyor. Sizlere bunu en kolay şekilde anlatabilmek için, Youtube kanalımızda ilgili bir video hazırladık. Alt kısımda bulunan videoya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Mina coin an itibariyle coinmarketcap.com $0.94 fiyatıyla 77. sırada bulunuyor. Mina coinin günlük işlem hacmi 42.8 milyon dolar civarındadır. Youtube kanalımıza abone olarak, hem kripto paralar hakkında bilgi alabilirsiniz, hem önemli gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz, hem de farkındalık kazandıran ve eğitim dolu belgesel videolarımıza ulaşabilirsiniz.

Ayrıca kanalımzda haftada bir olacak şekilde mina coini incelediğimiz gibi başka kripto paraları da inceliyoruz. Yukarıdaki video içerisinde hem mina coinin iyi yanlarını, hemde kötü yanlarını anlattık. Böylece yatırım kararını sizlere bırakmaya çalışıyoruz.

Sıfır bilgi kanıtı ile ilgili yazdığımız yazıya ulaşmak isterseniz, aşşağıda bulunan makaleyi okuyabilirsiniz.

Blok zincirlerle ilgili olan şey, tanım gereği büyük olmalarıdır. Örneğin, Bitcoin blok zinciri 300 gigabayttan fazladır, Ethereum ise 1.000 GB’den fazladır. Bu, çok fazla bant genişliği kullandıkları ve normal kullanıcılar için erişimlerini zorlaştırdıkları anlamına gelir. Ayrıca, blok zincirlerinin o kadar büyük olması sorunu da var ki, yavaşlıyorlar, bu da onları başa çıkmak için sinir bozucu hale getiriyor. 

Gerçekte, mükemmel bir blok zincirinin optimum seviyede çalışması için ihtiyaç duyduğu üç koşul vardır. Bunlar: 

  • Güvenlik. Blok zincirindeki işlemler güvenli ve özel olmalı ve zincir beklendiği gibi çalışabilmelidir. 
  • Ölçeklenebilirlik. Bu, blok zinciri büyüdükçe, artan işlem miktarını çok fazla yavaşlamadan halledebileceği anlamına gelir.
  • Ademi merkeziyetçilik. Blok zinciri, bir kullanıcıya aşırı derecede bağımlı olmamalıdır.

Devamını videoda izleyebilirsiniz. Kolay bir şekilde herşeyü anlattık.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap