Myria Coin, Dev Borsalar Tarafından Listeleniyor!

Myria Coin, Dev Borsalar Tarafından Listeleniyor!

Katman-2 blok zinciri oyun platformu olan Myria, yerel MYRIA tokenini OKX ticaret platformunda tanıttı. MYRIA coin oluşturma etkinliği ve 45.000.000 MYRIA Airdrop, Ethereum tabanlı kripto para projesi tarafından duyuruldu . OKX’e ek olarak MYRIA, Kucoin gibi diğer borsalarda listelendiğini duyurdu.

ZK toplama teknolojisini kullanan L2 blockchain platformu, Ethereum için bir ölçeklenebilirlik seçeneği sunar. 9000 TPS’nin üzerinde anlık işlemler artık oyuncular ve geliştiricilerin yanı sıra ücretsiz NFT basımı ve gaz maliyeti olmadan kullanılabilir.

Çeşitlendirilmiş Ekosistem

Yaklaşık 350.000 yerli Myrialı ve Myria’ya kayıtlı bir milyondan fazla insan var. Buna ek olarak, Myria , platformda aktif olarak inşa edilen 250’den fazla üçüncü taraf oyun projesini kendine çeken, ısmarlama SDK’sı ile oyun oluşturmayı sağlıyor.

Ayrıca ünlü kriket yıldızı AB de Villiers, P2E kriket oyununu piyasaya sürmek için blockchain oyun platformuyla güçlerini birleştirdi. Özel bir oyun oturumunda platform, Myria Studios tarafından geliştirilen ilk oyun olan Metarush’ı da ortaya çıkardı.

MYRIA coinin Ethereum ağında başlatılması, Myria için bir başka kilometre taşıdır. Oluşturulabilecek maksimum MYRIA coin miktarı 50 milyar olarak ayarlandı.

ERC-20 coinin, oyun içi kullanım, Myria düğümlerinin satın alınması ve protokol ücretlerinin ödenmesi dahil olmak üzere staking ve yönetişimin ötesinde başka hizmetleride vardır vardır. 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap