Near Coin, Yeni Bir Ortaklık Kurdu!

Near protocol, kurumsal yatırımcılarına güvenli hizmet verebilmek için önemli bir ortaklık kurdu...

Near Coin, Yeni Bir Ortaklık Kurdu!

NEAR coin’in arkasındaki ”Near Foundation” Kurumsal yatırımcıları için Fireblocks ile yeni bir iş birliği yaptığını duyurdu. NEAR coin Fireblocks ile entegre olarak, Kurumsal oyuncuların, Near’ın,  ”Sharded POS” blokzincirine bağlanmasını sağlayacak.

Near kurumsal odaklı işbirliği yaptı

FireBlocks, transfer ve saklama hizmeti veren bir kripto para şirketidir. Birçok borsa ile ortaklığı bulunan Fireblocks’un son ortağı Near Protocol oldu.

FireBlocks 1300+ banka ve finans kurumuna hizmet ediyor ve aynı zamanda bugüne kadar 3 trilyon dolar+ sorunsuz transfer gerçekleştirilmesini sağladı.

Near duyuruyu resmi blog yazısı ile yaptı ve yapılan anlaşmanın kurumsal odaklı olduğuna vurgu yaptı.

Fireblocks CEO’su konuya yönelik konuşma yaptı.

Blokzincir sektöründe merkeziyetsiz finans alanına olan ilgi sürekli artış gösteriyor. Fireblocks, NEAR ile entegre olarak, merkeziyetsiz finans ve Web3.0 alanında Near protocol’e yardımcı olacak.

Firebloks ile yapılan anlaşma sayesinde, NEAR’in kurumsal yatırımcıları olan BNY Mellon ve Credit Suisse gibi birçok kurumsal oyuncu projenin blokzincirine güvenli erişim sağlayacak.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.