Near Coin Yeni Ortaklık Kurdu!

Near Coin Yeni Ortaklık Kurdu!

NEAR coin adlı proje, son dönemlerde yatırımcıların dikkatini çeken ve geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan bir blockchain ağıdır. Yeni kurduğu ortaklık ise blockchain analiz firması olan Nansen ile gerçekleştirdiği iş birliği ile dikkat çekmektedir.

Şirket tarafından yapılan açıklamada ise NEAR Foundation’ın Nansen ile yaptığı ortaklık ile dApp geliştiricileri ve yatırımcılara yönelik gelişmiş araçlar sunacağı ve işlemler, adresler ve ağ etkinliği hakkında gerçek zamanlı veriler gibi yeni içgörüler ve veri odaklı çözümler sağlayacağı belirtilmiştir.

NEAR Vakfı CEO’su Marieke Flament şu açıklamayı yaparak, geliştirici topluluğuna daha değerli bilgiler sunmak amacıyla Nansen ile işbirliği yapacaklarını duyurdu:

“Bu ortaklık, merkezi olmayan uygulamaların yaygın olarak benimsenmesini hızlandırmamızı sağlayacak. Ekosistemimizi geliştirmemize ve gelişmiş analitik araçları ve veri odaklı içgörüleri Web3 hareketinin ön saflarına taşımamıza olanak tanıyacak.”

Nansen’in analitik platformu, geliştiriciler, yatırımcılar ve diğer kullanıcılar için blok zinciri faaliyetlerinin kapsamlı bir görünümünü sunuyor. İşlem akışları, cüzdan varlıkları ve zincir üzerindeki etkinlik gibi birçok veriyi içeren bu platform sayesinde kullanıcılar, birden fazla blok zincirinde 250 milyondan fazla cüzdan adresi ile milyarlarca zincir içi veri noktasını analiz edebilirler. Ayrıca fırsatları keşfedebilir, durum tespiti yapabilir ve gerçek zamanlı gösterge tabloları ve uyarılarla portföylerini savunabilirler. Platform ayrıca blok zinciri projelerini izlemek ve performanslarını takip etmek için bir dizi araç sunuyor.

Nansen CEO’su Alex Svanevik, NEAR Vakfı’na katılarak platformlarının Web3 hareketinin bir sonraki bölümünü hızlandırmayı ve geliştiricileri daha da sağlam dApp’ler üretmeleri için güçlendirmeyi amaçladığını belirtti.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap