Novogratz; Ethereum (ETH) Birleşmeden Önce 2.200 Dolara Ulaşabilir!

Mike Novogratz, Ethereum'un Merge sürümünden önce 2.200 $ veya daha fazlasına ulaşabileceğini tahmin ediyor.

Novogratz; Ethereum (ETH) Birleşmeden Önce 2.200 Dolara Ulaşabilir!

Birleştirme yükseltmesinin tarihi yaklaştıkça, Ethereum kripto para birimi sektöründe öncü olarak ortaya çıktı.

Galaxy Digital’in kurucusu ve kripto milyarderi Mike Novogratz, Bloomberg TV’ye verdiği röportajda , dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum’un (ETH), The Merge olarak da bilinen, çok beklenen yükseltmesinin başlangıcında zirvede 2.200 $ veya daha fazlasına ulaşabileceğini söyledi. Bu yazının yazıldığı sırada Ethereum fiyatı 1692 dolardır.

Novogratz, özellikle Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) olmak üzere kripto para birimlerinin fiyat tahminleriyle tanınmaktadır. Bununla birlikte, yatırımcı, ETH ile ilgili öngörülerinin aksine, BTC fiyatının yakın gelecekte herhangi bir zamanda 30.000 doları aşmayacağını düşünüyor.

Novogratz şu anda ETH’de yükselen tek kişi değil. CoinShares tarafından yakın zamanda yayınlanan istatistiklere göre, Ethereum geçtiğimiz hafta boyunca çeşitli kurumsal yatırımcılardan 16.3 milyon dolar aldı. Son yedi hafta boyunca, Ethereum 159 milyon dolardan fazla net giriş aldı.

Ayrıca, Ethereum (ETH) için türev piyasası önemli ölçüde arttı; Bucoinedir.com tarafından bildirildiği üzere, blockchain analitik şirketi Glassnode ETH’nin en son raporuna göre , opsiyon piyasasında ilk kez BTC’yi aştı. Glassnode’a göre, ETH seçeneklerine 6 milyar dolarlık açık piyasa ilgisi, 4.8 milyar dolarlık BTC’yi aştı.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Rasul. Kripto para sektörüne ilgi duyan bir üniversite öğrencisiyim. Bu Coin Nedir web sitesinde sizlere önemli gelişmeleri anlık sunuyorum.

Yorum Yap