OP Coin, Yeni Güncelleme İle Performans ve Güvenliği İyileştirecek!

OP Coin, Yeni Güncelleme İle Performans ve Güvenliği İyileştirecek!

Layer 2 Optimistic Rollup ağı OP coin’in yönetim kuruluşu olan Token House, Optimism Bedrock’s Mainnet için yükseltmeyi onayladı.

Protokole göre, Bedrock yükseltme önerisi OP Yönetişimi tarihindeki en yüksek seçmen katılımına sahipti. Teklif lehine 27.945 $OP vardı ve buna karşı 37.217k $OP vardı.

Bu yeni teklif, 11. oylama döngüsünü sonlandırıyor. Token House’da toplam iki oy alındı ​​ve her ikisi de kabul edildi.

Bedrock ağ yükseltmesi, L2 ağına gelişmiş modülerlik, basitlik ve Ethereum paritesi sağlayarak performansı ve güvenliği artırmayı amaçlıyor. Bedrock sürümü, işlem maliyetlerini düşürmeyi, verim özelliklerini iyileştirmeyi ve kart genelinde hızları senkronize etmeyi amaçlamaktadır. Yükseltmenin protokol maliyetlerini/güvenlik ücretlerini %47 oranında azaltabileceği tahmin edilmektedir.

Optimism (OP), bu kod tabanı ile zamana dayanabilecek ve aynı zamanda çok zincirli ortamlara uyum sağlayabilecektir.

Geçiş sırasında, mevduatlarda ve sıralayıcı işlem alımında bir duraklama olacak ve bu da etkili bir şekilde dört saat sürmesi beklenen ağ kesintisi ile sonuçlanacaktır.

Optimism Governance Organization’a göre, bu yükseltme bir “yeniden oluşturma” gerektirmeyecek ve geçmiş zincir verileri erişilebilir olmaya devam edecek. Bu nedenle, optimism’in son kullanıcılarının bu zamanlamanın farkında olmaktan başka bir şey yapmaları pek olası değildir.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap