Polkadot’un Kurucusu Parity Technologies, 3 Yönetici İşe Aldı

Polkadot 3 Önemli ismi işe aldı.

Polkadot’un Kurucusu Parity Technologies, 3 Yönetici İşe Aldı

Polkadot’un arkasındaki şirket Parity Technologies, yönetim ekibini üç yeni isimle güçlendirdi.

Polkadot ve Kusama blokzinciri ekosistemlerini inşa eden Parity Technologies, kurucu ve CEO Gavin Wood’un yanı sıra, ekibi tamamlamak için üç kıdemli ismi bünyesine kattı.

Parity’e katılan yeni yöneticiler operasyondan sorumlu (COO) Eran Barak, pazarlamadan sorumlu (CMO) Peter Ruchatz ve CFO Fahmi Sayed oldu.

Birçok kripto şirketinde, sektörde yaşanan sıkıntılardan ötürü personeller işten çıkarılırken, Polkadot yoluna güçlü bir biçimde devam ediyor.

Şirketin yeni CMO’su Ruchatz, daha önce Microsoft ve Salesforce gibi şirketlerde üst düzey görevlerde yer aldı.

Syed, Parity’ye katılmadan önce, hedge fonu FIFTHDELTA’nın COO’su olarak görev yaptı.

Geçtiğimiz Kasım ayında Parity Technologies’in kurucu ortağı ve CEO’su Jutta Steiner, görevini Gavin Wood’a bırakmıştı.

POLKADOT (DOT) Coin Nedir?

Polkadot (DOT), bağlı olduğu bir merkez bulunmayan internet sitelerini, halka açık veya özel izne gerek duyulmayan ağları birbirine blockchain ile bağlayan ve tamamen merkeziyetsiz bir internet zinciri kurmayı amaçlamaktadır.

Polkadot sisteminde üç amaca hizmet eden DOT isimli bir kripto para birimi vardır.

Polkadot (DOT) bağımsız işlem gören blockchain ağlarını birbirine bağlayarak güvenli bir şekilde veri ve bilgi alışverişi yapabilmelerini amaçlamaktadır. Bu sistem sayesinde dışarıdan gelebilecek müdahalelere karşı dirençli bir internet kullanımı oluşturulacaktır.

Polkadot sisteminin sağladığı bir çok avantaj bulunmaktadır. Polkadot parçalanmış bir çok ağdan meydana gelmektedir. Paralel bir çok ağ sayesinde yapılan işlemlerin yavaşlaması gibi sorunlar yaşanmamaktadır.

Polkadot ağı üzerinden işlem yapan kullanıcılar bu ağı kendi ihtiyaçlarına göre yeniden dizayn edebilecekleri özelleştirme yetkileri bulunmaktadır.

Tüm internetin bir zincir üzerinden işlenmesi ile Polkadot bir geliştiricinin sunduğu bir işlemi farklı bir geliştiricinin kodu ile birleştirerek hem bir bütünlük hem de ekosistemin büyümesine fayda sağlamaktadır.

Polkadot ağında bulunan tüm projelerin istedikleri gibi bir geliştirme yapma hakları vardır. Bu değişimler sayesinde sistem sürekli güncel ve mükemmel bir hal alacaktır. Güncellemelerin sürekli açık olması ve bunları kullanıcılarının yapabilmesi sistemi her zaman güncel tutacaktır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.