Poloniex, Ethereum’un Yeni Proof of Work’u Destekleyecek!

Ethereum'un forku piyasaya sürülüyor...

Poloniex, Ethereum’un Yeni Proof of Work’u Destekleyecek!

Bu haftanın başlarında, tanınmış Çinli kripto madencisi Chandler Guo , Ethereum’un blok zincirini çatallama ve Ethereum “birleşmesi”ne karşı ayrı bir iş kanıtı ağı icat etme arzusunu ilan etti . Bu girişim önemli bir destekçi kazandı.

Guo’nun Ethereum’un değiştirilmiş çalışma kanıtı sürümü, ETHW, önümüzdeki haftadan itibaren kripto borsası Poloniex tarafından listelenecek ve desteklenecek. Proof-of-stake, “birleştirme” geliştirmesinin bir parçası olarak Ethereum ağında uygulanacaktır.

Ethereum’da, madencilerin zorlu sorunları büyük miktarda hesaplama gücüyle çözerek taze ETH üretmelerine olanak tanıyan bir iş kanıtı metodolojisi kullanılıyor. Ethereum’u birleştirmek , yeni ETH üretmek için önemli miktarda önceden var olan Ethereum’un taahhüt edildiği veya stake edildiği daha hızlı ve daha ölçeklenebilir bir hisse kanıtı mimarisine geçmesine izin verecektir.

Artık ETH Madenciliği Yok

Sonuç olarak, birleşme sonucunda ETH madenciliği sona ererse Guo gibi madenciler zarar görecek. İnsanların Ethereum madenciliğine devam etmelerini sağlamak için kripto para biriminin yeni bir versiyonu olan ETHW’yi kurmayı hedefliyorlar.

Borsa bir blog yazısında, ETH’nin yükseltmesinin ve olası bir hard fork’un Poloniex’in tam desteğine sahip olacağını söyledi. ETHW için bire bir ticaret oranı ve bunun tersi, borsada 8 Ağustos’ta başlayacak. Birleştirme başarılı olursa Poloniex, birleşmeden sonra Ethereum’un hisse ispatını temsil eden ETHS’yi de içerecek.

Poloniex üzerindeki tüm ETHS, sorunsuz geçmesi durumunda Eylül ayında beklenen birleşmeden sonra otomatik olarak yükseltilmiş ETH’ye dönüştürülecek. Blog gönderisine göre, Guo ve destekçileri o sırada Ethereum ağını çatallayamazsa Poloniex , ETHW ve ilgili pazarlarını askıya alacak ve listeden çıkaracak.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Rasul. Kripto para sektörüne ilgi duyan bir üniversite öğrencisiyim. Bu Coin Nedir web sitesinde sizlere önemli gelişmeleri anlık sunuyorum.

Yorum Yap