Polygon (MATİC), NFT Hacminde Solana’yı (SOL) Geride Bıraktı!

Polygon (MATİC), NFT Hacminde Solana’yı (SOL) Geride Bıraktı!

Merkezi olmayan Ethereum ölçeklendirme platformu Polygon (MATİC), NFT satış hacminde Solana’yı (SOL) geride bıraktı. Poligon ikinci sıraya sıçrarken, Solana üçüncü sırada yer alıyor. Ethereum, satış hacmi sıralamasında en üst sıralarda yer alıyor. 

Polygon’un satış hacmi son 24 saatte %133,06 artarak 2.469.752$ seviyesinde gerçekleşti. Aynı zamanda Solana’nın işlem hacmi de %33,79 artışla 2.368.436$ seviyesinde bulunuyor. Bu, Polygon’un zincir üstü kültür devriminin başlangıcını işaret ediyor. 

Reddit, NFT koleksiyonunu Polygon’da başlattı

Bunu takiben, sosyal medya platformu Reddit, 100’den fazla sanatçıdan binlerce NFT içeren NFT koleksiyonunu Polygon’da yayınladı . Reddit, üçüncü nesil NFT koleksiyonunu piyasaya sürdü. Özellikle, sanatçı işbirliklerinin sayısını artırıyor. 

Önceki koleksiyonları Haziran 2022’de Polygon ağında kullanıma sunuldu. O koleksiyondan sonra, sonraki aylarda Reddit önemli ses getiren ve 7,3 milyondan fazla benzersiz cüzdan çeken çok sayıda koleksiyon çıkardı. 

Yeni üçüncü nesil (Gen 3) koleksiyonu, ilk iki koleksiyondan 3. Nesil’de 100’ün üzerinde sanatçı bırakarak, başlangıçta çok daha kapsamlı sanatsal çıktılarla genişleyecek gibi görünüyor. Koleksiyonun amacı, büyük bir koleksiyoncu kitlesini çekmek. 

Reddit’in NFT üzerindeki etkisi, sanat merkezli yaklaşımı ve yeni bir web3 izleyicisine ulaşması nedeniyle geçen yıl büyük ölçüde övgü aldı. Aynı zamanda Polygon, Solana’yı geride bırakarak NFT satış hacminde ikinci en yüksek seviyeye ulaştı. Reddit’in yeni lansmanı, NFT alanına hakim olmaya devam ettiğini gösteriyor. Başarı oranı, NFT pazarındaki rekabeti artırıyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap