Polygon (MATİC) ve Wakweli Ortaklık Kurdu!

Polygon (MATİC) ve Wakweli Ortaklık Kurdu!

Polygon (MATİİC) blockchain platformu ile misli olmayan tokenler için geçerlilik sertifikaları üreten web3 altyapı protokolü Wakweli arasında resmi bir ortaklık ortaya çıktı.

Anlaşma sonucunda Wakweli’nin sertifikasyon sistemi, Polygon’daki tüm dijital varlıklarla birlikte çalışabilir olacak. Ayrıca, zincirdeki herhangi bir NFT projesi sahibi, sahip oldukları her varlık için özgünlük sertifikaları talep etme hakkına sahip olacaktır.

Wakweli platformu ve API, geliştiriciler için basım üzerine otomatik sertifika talepleri veya daha doğru sertifika verilerine erişim gibi gelişmiş kullanım senaryoları da sağlayacaktır. Ayrıca proje, proje sahiplerine ve geliştiricilere yardımcı olacak ve daha güvenli bir dijital ekosistem oluşturmak için tüm Polygon üyeleriyle çalışmayı amaçlıyor.

Wakweli’nin Kurucu Ortağı Antoine Sarraute, “ETH ücretlerinin fırladığı 2021’den bu yana, Polygon varlıkları basmak için gidilecek zincir haline geldi ve o zamandan beri son derece iyi performans gösterdi – artık inanılmaz NFT projelerinin evi,” dedi.

“Tüm zincirlerde daha güvenli bir web3 alanı oluşturmak için Wakweli’yi kurduk ve bugün Polygon ile işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz. Bu, Wakweli’nin tüm Polygon kullanıcılarına sertifikasyon gücü sağlayacak ve dolandırıcılık girişimleriyle mücadele etmek için kesin bir yol açacak ve bu gelişen ekosistemde daha fazla güven yaratacaktır.”

Yeşil bir onay işareti taşıyan tüm sertifikalı varlıklarla, Wakweli’nin topluluk destekli protokolü, kullanıcıları Demokrasi Kanıtı (PoD) adı verilen özel bir mutabakat tekniği kullanarak sertifika isteklerini incelemeye teşvik eder. Varlıklar pazar yerlerinde ortaya çıktıkça, bu sembol hemen yanlarında görüntülenerek tüketicilere varlığın gerçek olduğu konusunda güvence verir.

VC’ler ve melek yatırımcılar da dahil olmak üzere birkaç erken sponsor, protokolün Polygon ile ortaklığını kurmadan önce projenin 1,1 milyon dolar toplamasına yardımcı oldu.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap