Popüler Altcoin’de CEO İstife Etti!

Popüler altcoin, istifa haberiyle gündeme geldi...

Popüler Altcoin’de CEO İstife Etti!

Popüler bir altcoin’de CEO istifa ediyor. Bucoinedir.com olarak, tüm büyük borsalarda işlem göre Kripto para ile ilgili gelişmeleri sizler için derledik…

BTC hafif yükseliş yaşarken, Coinmarketcap.com sıralamasında 30. Sırada bulunan Algorand’ın (ALGO) CEO’su G. Steven Kokinos görevinden istifa edeceğini açıkladı. CEO’nun istifa haberiyle beraber, Algo coin fiyatında hafif bir düşüş gözlemlendi.

ALGO Coin’de CEO’luk Görevine Kim Gelecek?

Geçtiğimiz yıl birçok anlaşmayla adını duyuran Algorand’ın CEO’su istifa ediyor. Bugün yapılan açıklamaya göre CEO’luk görevini, şirketin COO’su olan W. Sean Ford devralacak. Tabi Sean’ın bu görevi geçici olacak. G. Steven Kokinos, proje’den hemen ayrılmayacak. CEO’luk görevindeyken yaptığı projeleri geliştirmek için, gelecek yılın ortalarına kadar, Algorand’a kıdemli danışmanlık yapacak.

Algorand, işlem hızlarını artırmak ve kesinliğe ulaşmak için iki katmanlı bir yapıdan ve Hisse Kanıtı (PoS) konsensüs mekanizmasının benzersiz bir varyasyonundan yararlanan açık kaynaklı, merkezi olmayan bir blok zinciri ağıdır.

Algorand Kurucusu Açıklama Yaptı;

Algorand’ın kurucusu Silvio Micali, konuya yönelik şu açıklamaları yaptı;

Uzun zamandır CEO’luk yapan Steven’a projeye olan bağlılığından dolayı teşekkür ederiz. COO’luk görevinde bulunan Sean, Algorand’ın büyümesine yardımcı olmak için, CEO’luk görevine geldi. Projelerimizi büyütmek için Sean ile yola devam edeceğiz.

Coinmarketcap.com sitesinde 30. sırada bulunan Algo coin, günlük 73 milyon dolar işlem hacmi ile $0.31 fiyat bandında bulunuyor. 10,000,000,000 milyar maximum arza sahip coin’in dolaşımda 7,350,068,448 coin’i bulunmaktadır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Rasul. Kripto para sektörüne ilgi duyan bir üniversite öğrencisiyim. Bu Coin Nedir web sitesinde sizlere önemli gelişmeleri anlık sunuyorum.

Yorum Yap