Popüler Analist Bu 5 Altcoin’i Satın Alacağını Söyledi!

Popüler bir analist, potansiyeli taşıdığına inandığı altcoinleri paylaştı...

Popüler Analist Bu 5 Altcoin’i Satın Alacağını Söyledi!

Popüler bir kripto analisti , piyasada bir rahatlama rallisi beklediği için bazı altcoinleri satın alacağını söyledi.

Analistin alış listesinde Polygon ( MATIC ), Cosmos ( ATOM ), Avalanche ( AVAX ), Concordium ( CCD ) ve SKALE ( SKL ) coinler var.

Yoıtube üzerinden çektiği bir video ile takipçilerine duyuran analist, bu altcoinlerin 20x-60x aralığında yükselebileceğini düşünüyor.

Analist konuya yönelik şu açıklamaları yaptı;

Bir sonraki boğa geldiğinde hazır olmak istiyorum. Bu doğrultuda topladığım kripto paralar bulunuyor.

Özellikle 5 altcoinde potansiyeli arıyorum. Bence bu altcoinler bir sonraki mega boğa sezonunda 60x’e varan yüksek karlar bırakabilir.

  • Atom coin
  • Avax coin
  • CCD coin
  • Skl coin
  • Matic coin

Analist kripto paralar için boğanın geleceğini söylüyor

Federal Rezerv başkanı geçtiğimiz gün faiz artışlarında bir hafifleme olabileceğini söylemişti. Ünlü analist bu haberi pozitif değerlendiriyor ve kripto para piyasası için önemli olduğunu düşünüyor. Ayrıca ünlü analist Ethereum ağında gelecek güncellemelerin de piyasada pozitif yönlü bir yükseliş yaratabileceğini söylüyor.

Ethereum’da gelen bu güncelleme, Ethereum’un çalışma işleyişini değiştirecek. Bu yükseltme ile ETH ana ağının büyük sorunlarından biri olan ölçeklendirme sorunlarını çözmesi bekleniyor.

Analist yaz aylarından sonra bir boğa gelebilmesi için çok fazla malzeme bulunduğunu söyledi. Önümüzdeki aylarda piyasayı takip etmek gerektiğini de vurguladı.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Rasul. Kripto para sektörüne ilgi duyan bir üniversite öğrencisiyim. Bu Coin Nedir web sitesinde sizlere önemli gelişmeleri anlık sunuyorum.

Yorum Yap