Raul Pal, Ethereum İçin Yükselişte!

Real Vision CEO'su Raoul Pal, bir ay süren piyasa düzeltmesinin ardından lider akıllı sözleşme platformu Ethereum'da ( ETH ) yükselişe geçtiğini söyledi .

Raul Pal, Ethereum İçin Yükselişte!

Real Vision CEO’su Raoul Pal, bir ay süren piyasa düzeltmesinin ardından lider akıllı sözleşme platformu Ethereum’da ( ETH ) yükselişe geçtiğini söyledi .

Eski Goldman Sachs yöneticisi, yeni bir strateji oturumunda ETH’nin büyük bir artış için zemin hazırlayabileceğini söyledi .

Gerçekten iyimserim. Tabloya bakıyorum. Grafik harika görünüyor. Bir ay süren bu güzel düzeltmeyi yeni yapmışız gibi geliyor. ETH [grafiğe] bakıyorum, Ne olduğunu bilmiyorum ama bunu tetikleyecek tek bir şey var.  geriye dönük inceleme yaptım, tüm diğer toplamalara ve ardından 2003-04’teki Amazon gibi şeylere baktım. Güncel verilere de bakınca heryeni harika gittiğini görüyorum

Pal, yukarı yönlü bir Ethereum için 2.000 ila 3.000 ABD Doları arasında fiyat hedefleri belirliyor. Ancak, geçişlerde kullanıldığında Ethereum’un yakılması nedeniyle ETH’nin fiyatının daha da yükselebileceğini ve bunun da onu daha kıt hale getirebileceğini söylüyor.

“2.000 $ ile 3.000 $ arasında herhangi bir yerde olabilir. Buna öyle diyelim. Daha da yüksek olabilir. Bilmiyorum. Çünkü ETH’de yanma nedeniyle çok orantısız olan birçok mekanik var. Ağa ne kadar çok insan girerse, etrafta o kadar az ETH olur. Bunun ETH için bir sorun haline gelebileceğini düşünüyorum, ancak ona çok fazla yukarı yönlü oynaklık verecek.”

Raul Pal

Ethereum, yazı yazarken 1.673 dolar değerinde.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap