Revolout, COTI Coini Platformda Listeledi!

Revolout, COTI Coini Platformda Listeledi!

Kripto para dostu bir dijital bankacılık girişimi olan Revolut, kripto para teklifleri listesini genişletti. 


Şirket, bir duyuruda , COTI Network’ün yerel kripto para birimini finansal uygulamasına eklediğini belirtti.  Konuya yönelik şu açıklama yapıldı;

“Revolut’un, uygulamalarında desteklenen kripto teklifine COTI’yi (ERC20) eklediğini size bildirmekten memnuniyet duyuyoruz! Revolut, dünyanın ilk küresel finansal süper uygulamasını inşa ediyor” dedi. 

COTI, Revolut’un Birleşik Krallık’ta (İngiltere) ve Avrupa Ekonomik Alanı’nda (AEA) yaşayan müşterilerinin kullanımına sunulacak. 

Revolut Kripto Teklifleri 80 Coini Aştı

Revolut, kripto para tekliflerini daha fazla kripto varlığı içerecek şekilde genişletmeye devam etti. Bu, şirketin müşterilerine dijital para birimleri sunacağını açıklamasından üç yıldan kısa bir süre sonra geldi. 

Kripto dijital bankacılık Revolout başlangıçta, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Bitcoin Cash (BCH) dahil olmak üzere bazı en iyi kripto para birimlerini destekliyordu. 

İlginç bir şekilde, Revolut’un kullanıcıları, şirketin kripto alanına girişini takiben muazzam bir şekilde arttı. Revolut’a göre, dünya genelinde ayda 250 milyondan fazla işlem gerçekleştiren 20 milyondan fazla kullanıcıya sahip. 

COTI Network’ün Cardano’nun Djed’in Çıkarılmasında Aktif Rol Oynaması

COTI, Cardano ağına dayalı, kurumsal düzeyde lider bir fintech şirketi olan COTI Network’ün yerel dijital para birimidir. 

COTI Network’ün geçen yıl Cardano’nun resmi stablecoin’i Djed’in resmi ihraççısı olarak seçilmesi dikkat çekti. Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, Eylül 2021’de gelişmeyi duyurmuştu.

COTI Network , seçilmesinden bu yana, algoritmik stablecoin ihracını destekleme çabalarının bir parçası olarak  çok sayıda projeyle ortaklık kurdu .

Geçen ay boyunca COTI, kendi platformlarında Djed algoritmik stabilcoini kullanacak  beş yeni ortak duyurmuştu .

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Doruk. 2019 yılından beri kripto paralarla ilgileniyorum. Geleceğine inandığım kripto para sektörünü araştırıyorum ve ulaştığım önemli verileri sizinle paylaşıyorum.

Yorum Yap