Ripple, 2. Çeyrekte Piyasadan Milyonlarca XRP Coin Satın Aldı!

Ripple, ODL müşterileri için piyasadan XRP coin satın almaya devam ediyor...

Ripple, 2. Çeyrekte Piyasadan Milyonlarca XRP Coin Satın Aldı!

Ripple , Q2 2022 mali raporunu yayınladığında , XRP’yi ikincil piyasadan geri satın aldığını açıkladı. Blockchain firmasına göre, XRP geri alım programının Talep Üzerine Likidite (ODL) firmalarına satılması amaçlanıyor .

Rapora göre, olumsuz olaylara rağmen Ripple’ın 2. çeyrek performansı oldukça iyiydi. Litvanya’daki FinCI, bu yılın Mayıs ayında İsteğe Bağlı Likidite (ODL) aracılığıyla, perakende ve işletmeler arası (B2B) gönderimi kolaylaştırmayı kabul etti.

ODL Müşterilerine Satılan XRP Coin 408,9 Milyon Dolar

Şirkete göre, Ripple’ın ODL çözümünün kullanımı son çeyrekte önemli ölçüde arttı. Araştırma, ODL’lerin hacminin önceki yıllara göre dokuz kat büyüdüğünü söyledi. ODL müşterilerinin hizmeti yurt içi havalelerin ve toplu ödemelere ve finansal işlemlere yönelik bire bir ödemelerin ötesinde kullanması dikkat çekiyor.

Ripple’ın Q2 2022 raporu şunları içeriyordu:

“Ripple, ikincil piyasada bir XRP alıcısı oldu ve ODL küresel ivme kazanmaya devam ederken gelecekteki piyasa fiyatlarından alım yapmaya devam etmeyi bekliyor.” 

2022’nin ikinci çeyreğinde ODL müşterilerine 408,9 milyon doların üzerinde XRP satıldı ve önceki çeyrekte satılan 273,27 milyon dolarlık XRP’ye göre önemli bir artış oldu. Ripple’ın 2022’nin ikinci çeyreğinde ODL müşterilerine yaptığı XRP satışları, tüm üç aylık XRP hacminin yüzde 0,47’sini oluşturdu. 

Sizin için tavsiye edilen:

Dev Şirket, Bitcoin’de Yükseliş, Geleneksel Piyasalarda Düşüş Bekliyor!

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap