Ripple, 70 Ödeme Piyasasında 20 Milyon İşlemde 30 Milyar Dolar İşliyor

Ripple, 70 Ödeme Piyasasında 20 Milyon İşlemde 30 Milyar Dolar İşliyor

Ripple, lansmanından bu yana küresel tescilli ödeme çözümü RippleNet’i kullanarak 20 milyona varan işlemde yaklaşık 30 milyar dolar gerçekleştirdi. Kaliforniya merkezli blockchain teknolojisi şirketi bunu, şirketlerin RippleNet ile Hazine ödemelerini nasıl kolaylaştırabileceğine dair hızlı bir kılavuzda açıkladı .

Takma adla anılan XRP topluluğu etkileyicisi WrathofKahneman, yakın tarihli bir tweet’te kılavuzu paylaşarak ödeme çözümünün ulaştığı etkileyici boyutlara dikkat çekti. Kılavuz aracılığıyla Ripple, ödeme çözümünün şirketler için hazine ödemelerini artırmanın bir yolu olarak kullanılmasını teşvik etmeye çalıştı.

Ripple’ın ödeme çözümü, işletmeler için daha verimli hazine akışlarını kolaylaştırmaya yardımcı olacak geniş bir teklif yelpazesi vaat ediyor. Bu teklifler, Ripple’ın Hindistan, Brezilya, Birleşik Arap Emirlikleri, Meksika, Singapur, İngiltere ve diğer birçok bölge dahil olmak üzere birçok ülkeyi kapsayan kapsamlı küresel ağına erişimi içerir.

Ripple, bu bölgelerin küresel havale hacminin çoğunu oluşturduğuna dikkat çekti. Özellikle Hindistan ve Meksika, 100 milyar dolar ve 60 milyar dolar havale ile işlem yaparak 2022 boyunca en yüksek havale giriş hacmine sahip ülkeler oldu. Hindistan, son 15 yılda en üst sıralarda yer almaya devam etti.

Ayrıca Ripple, ödeme çözümünün Brezilya, Singapur, Malezya, Fransa ve İsveç gibi son eklemelerle dünya çapında yaklaşık 70 ödeme pazarına genişlediğini vurguladı. Bu rakam, küresel döviz piyasasının %90’ına kadarını temsil etmektedir. Bununla, işletmelerin düşük benimseme konusunda endişelenmesine gerek yok.

.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap