Ripple (XRP) Celsius’un Varlıklarını Satın Almakla İlgileniyor!

Ripple (XRP) Celsius’un Varlıklarını Satın Almakla İlgileniyor!


Blockchain şirketi, bir karar vermeden önce Celsius’un varlıklarının işletmesi için önemini incelemek istiyor.

Silikon Vadisi teknoloji şirketi Ripple Labs’ın, potansiyel olarak iflas etmiş kripto borç veren Celsius Network varlıklarını satın almakla ilgilendiğini belirttiği bildiriliyor. Reuters , gelişmenin şirketin bir sözcüsü tarafından açıklandığını bildirdi.

Sözcüye göre, Ripple Celsius’un varlıkları hakkında daha fazla bilgi edinmek ve işletmeleri için faydalı olup olmayacaklarını görmek istiyor. Analizi tamamladıktan sonra, Ripple, operasyonları için önemine göre varlıkları satın alıp almayacağına karar verecek. 

Kaynak, Ripple’ın Celsius varlıklarını doğrudan satın almakla ilgilenip ilgilenmediğini söylemedi, ancak şirketin varlıkların işletmeleriyle olan ilişkisini inceleyeceğini belirtti. 

Ayrıca kaynak, Reuters’e Ripple’ın şu anda operasyonlarını desteklemek için birleşme ve satın alma (M&A) fırsatları aradığını açıkladı. 

Şirketin sözcüsü Reuters’e verdiği demeçte  , “Ripple katlanarak büyümeye devam etti ve şirketi stratejik olarak ölçeklendirmek için aktif olarak birleşme ve satın alma fırsatları arıyor” dedi.

Goldman Sachs 2 milyar dolar topluyor

Ripple, Celsius’un varlıklarını doğrudan satın almaya henüz karar vermemiş olsa da, popüler ABD yatırım şirketi Goldman Sachs, varlıkların en uygun alıcısı olmak için şimdiden önemli adımlar atıyor. 

Daha önce bildirdiğimiz gibi Goldman Sachs,  Celsius’un varlıklarını indirimli fiyatlarla satın almak için yatırımcılardan  2 milyar dolar toplamayı planlıyor .

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Doruk. 2019 yılından beri kripto paralarla ilgileniyorum. Geleceğine inandığım kripto para sektörünü araştırıyorum ve ulaştığım önemli verileri sizinle paylaşıyorum.

Yorum Yap