Ripple (XRP) Coin Sanıkları, Önergeye Karşı Mücadele Ediyor!

Ripple (XRP) Coin Sanıkları, Önergeye Karşı Mücadele Ediyor!

Eski savcı ve şimdi savunma avukatı olan James K. Filan, son Twitter gönderisinde SEC’e verilen Ripple (XRP) davasındaki savunmanın yanıtını paylaştı. Sanıkların SEC’in Özet Karar Önergesine verilen Ek Yetki Mektubu’na yanıtlarını sunduklarını belirtti.

Massachusetts Bölgesi mahkemesi, Ripple ve SEC davasında Commonwealth Equity Services LLC aleyhindeki endişeleri dile getiren bir davada karar verdi. Mahkeme, SEC’in özet karar talebini kabul ettiğini ortaya çıkardı. Bu durum, Ripple davasının potansiyel etkisi hakkında endişelere neden oldu. Ripple davası sanıkları, mahkemenin SEC lehine karar verdiğini belirtti.

Ripple davasındaki sanıklar, Commonwealth LLC davasındaki kararın konumlarını desteklediğini iddia etti. Ayrıca, Ripple ekibi, SEC’in XRP’nin menkul kıymet olarak sınıflandırılmasına ilişkin rehberliğinin adil bir bildirimden yoksun olduğunu düşünüyor. Bu nedenle, kendilerine yöneltilen suçlamaların haksız olduğunu savunuyorlar.

Ripple Temsilciler Meclisi üyesi Jungle Inc, SEC’e bir uzlaşma mektubu sunduğunu tweetledi. Ripple ekibi, işbirliği yapmayı kabul etti ve uyacakları şartları belirledi. Anlaşmanın bir parçası olarak XRP, yatırımcıların korunmasını ve eğitimini sağlamak için SEC tarafından kabul edilen bir miktar ödeyecekti. Ek olarak, House of Ripple, yatırımcı halk arasında güven oluşturmak için SEC tarafından öngörülen şekilde şeffaf ve kapsamlı açıklamalar sağlamayı taahhüt etti.

XRP tokeni, son 24 saat içinde %2,52 artışla yükseliş eğiliminde. Şu anda 0,5257 dolardan işlem görüyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap