Sand Coin Oyun Şirketiyle Ortaklık Kurdu!

Sand coin, efsane japon şirketi ile işbirliğini duyurdu...

Sand Coin Oyun Şirketiyle Ortaklık Kurdu!

Metaverse sekörünün en büyük kripto paralarından biri olan Sand coin‘in arkasındaki şirket The Sandbox yeni ortaklığını duyurdu.

The Sandbox, ünlü oyun şirketi Gravity ile ortaklık kurdu.

İlgili haber, The Sandbox’ın resmi twitter hesabı aracılığıyla duyuruldu.

The Sandbox, Ragnarok Serilerini Barındıracak

Gravity bu ortaklık ile, The Sandbox içerisinde Ragnarok online’ın birçok serisini barındıracak. Ayrıca Metaverse kullanıcıları yapılan ortaklık sayesinde, Game Jame etkinliğine avatarları ile online bir şekilde katılabilecekler.

The Sandbox konuya yönelik şu açıklamaları yaptı;

Oyuncuların sevdiği ünlü oyun serisi Ragnarok’un arkasındaki şirket olan Gravity ile işbirliği yapmaya karar verdik. Yapılacak ortaklık ile Ragnarok Serisini metaverse evrenimize çekiyoruz. Ragnarok, The Sandbox metaverse kullanıcıları için birçok etkinlik düzenleyecek.

Eş zamanlı açıklama Ragnarok’un arkasındaki Gravity şirketinden de geldi;

Sandbox ile kurduğumuz ortaklık ile, küresel ölçekte milyonlarca kullanıcı bizimle tanışmış olacak. Oyuncularımızın sanal evrende eğlenmesi için farklı etkinlikler düzenleyeceğiz ve şimdiden bunun üzerinde çalışmalar yürütüyoruz. Sadece izleyin!

Ragnarok online nedir?

Ragnarok online, ismi İskandinav Mitolojisinde “Son gün” anlamına gelen Ragnarok’tan gelen bir FRP oyunudur. Oyunu dışında Japonya’da 26 bölümden oluşan Anime serisi çıkmıştır. 

The Sandbox ve Sand Coin Nedir?

Sandbox yazılımı, uygulamasında dijital LAND ve NFT VARLIKLARIN sahipliğini izlemek için Ethereum blok zincirinden yararlanır. Kullanıcılar, SAND tokenlerini tutan Ethereum cüzdanlarını kullanarak ekosistemiyle daha fazla etkileşime giriyor. 

Geliştiriciler ayrıca sanal gayrimenkullerinde deneyimlenen animasyon ve etkileşimleri çeşitli araçlar kullanarak tasarlayarak Sandbox platformunda yenilik yapmakta özgürdür: 

  • Voksel Düzenleyici – Kullanıcılar, flora, fauna ve avatar odaklı ekipman (giyim veya silah gibi) gibi yaratımları tasarlamak ve hayata geçirmek için üç boyutlu tasarımın en küçük birimi olan vokseller oluşturabilir.
  • Game Maker – Kullanıcıların pazarda oluşturdukları veya satın aldıkları VARLIKLARI kullanarak LANDlarında 3D oyunlar oluşturmalarına olanak tanıyan araçlar

Kullanıcılar, yarattıklarını ilk önce Ethereum blok zincirinde ERC1155 belirteçleri (VARLIKLAR) olarak kaydettikleri Sandbox pazarına yükleyebilir. Bu VARLIKLAR daha sonra SAND kullanılarak alınıp satılabilir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap