Santiment Bitcoin ve Cardano İçin Önemli Veriler Paylaştı!

Santiment Bitcoin ve Cardano İçin Önemli Veriler Paylaştı!

Önde gelen bir kripto analitik firmasından alınan yeni veriler, Cardano balinalarının ve köpekbalıklarının sekiz günlük bir süre boyunca ADA’da ne kadar ziyafet çektiğini ortaya koyuyor.

Santiment’e göre, süper büyük Cardano sahipleri, bir haftadan biraz fazla bir süre içinde akıllı sözleşme platformunun yerel varlığının yüz milyonlarca dolar değerinde silip süpürdüler .

“Cardano köpekbalığı ve balina adresleri, Haziran ayı ortasındaki yerel fiyat zirvesinin etrafındaki düşüşün ardından sekiz gün içinde ADA’da toplam 138 milyon dolar biriktirdi. Bu şimdilik sadece hafif bir birikim, ancak bu eğilim Ağustos ayı boyunca devam ederse ilginçleşebilir.”

Veriler ayrıca 10.000 ila 10 milyon ADA tutan adreslerin , 27 Temmuz ile 5 Ağustos arasında Ethereum ( ETH ) rakibinin toplam arzının %0,46’sını daha eklediğini gösteriyor .

Santiment, Bitcoin’e bakıldığında, sosyal medyanın iki alaycı anahtar kelimeden bahsetmesinin BTC’nin dipte olabileceğini not ediyor.

“2022’deki kripto slaydı sırasında, fiyatlar tekrar düştüğünde kalabalık alaycı bir şekilde ay ve lambo çağrısı yapıyor. Ancak gerçek ironi şu ki, bu kelimelerdeki ani artışlar aslında BTC’nin yükselmek üzere olduğu anları gösteriyor.”

Analitik şirketi , gizlilik odaklı altcoin Monero’nun ( XMR ) Haziran ayından bu yana %40’ın üzerinde toplanarak kripto ayı piyasasına meydan okuduğunu ekliyor.

“Monero, Haziran ortasından bu yana +%41 artışla istikrarlı bir şekilde sıçrayan radarın altında bir varlık oldu. Şu anda 28. sıradaki varlığa doğru, Mayıs 2021’den bu yana en yüksek olan büyük bir duyarlılık artışı var.”

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Doruk. 2019 yılından beri kripto paralarla ilgileniyorum. Geleceğine inandığım kripto para sektörünü araştırıyorum ve ulaştığım önemli verileri sizinle paylaşıyorum.

Yorum Yap