Santiment; Bu 2 Altcoin Zincir Üstü Metriklerde İyi Performans Gösterdi!

Santiment 2 altcoin için yevi verileri paylaştı;

Santiment; Bu 2 Altcoin Zincir Üstü Metriklerde İyi Performans Gösterdi!

Önde gelen analitik firması Santiment’e göre, Ethereum (ETH) ve Polygon (MATIC), kripto piyasası sıçramasının ortasında yanıp sönüyor.

Santiment , 1.000 ila 100.000 ETH arasında tutan balina adreslerinin sayısının Mayıs ayının başından bu yana arttığını belirtiyor;

“Ethereum, Temmuz ayında oldukça iyi toparlandı, ay için %29 ve son 24 saatte tek başına %14 arttı. Ek olarak, ağda 131 yeni balina adresinin ortaya çıktığı Mayıs ayının başından bu yana 1.000 ila 100.000 ETH adres katmanında bir artış var.”

Ethereum, yazı yazılırken 1.533 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre ikinci sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte %15’ten ve son yedi günde %40’tan fazla arttı.

Santiment ayrıca  , Ethereum blok zincirinde merkezi olmayan uygulamaların geniş çapta benimsenmesini sağlamayı amaçlayan bir ölçeklendirme çözümü olan Polygon’un yerel tokeni olan MATIC için adres etkinliğinin arttığını da belirtiyor .

Santiment’e göre, MATIC’teki adres etkinliği yükseldi;

“Altcoinler, 2022’nin ilk yarısını, piyasa değeri kazanımlarının hızla aktığını görerek geçirdi. Ancak, MATIC gibi projeler hafta içinde kayıplarından bazılarını çabucak telafi etti. Adres etkinliği de artıyor ve ilgi çekici bir farklılık gösteriyor.”

MATIC, yazı yazılırken 0,91 ABD dolarından işlem görüyor. Piyasa değerine göre 12. sıradaki kripto varlığı, geçen gün %23’ten fazla ve geçen hafta yaklaşık %58 arttı. Walt Disney geçen hafta, Polygon’un 2022 Disney Accelerator sınıfındaki altı katılımcıdan biri olduğunu duyurmuştu .

Santiment ayrıca kripto yatırımcılarının sosyal medyada Bitcoin ( BTC ) hakkında daha fazla iyimserlik dile getirdiğini söylüyor .

“Bitcoin’in Temmuz ayındaki hafif +%8’lik yükselişi, kripto tüccarlarının lambo ve ay sözlerini tekrar kırmaya başlaması için yeterli oldu. Alaycılık olsun ya da olmasın, bu, yatırımcılar aşırı iyimser hale geldiğinde ortaya koyar. Mansiyonlar 18 Ocak’tan bu yana en yüksek seviyelerine ulaştı.”

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Rasul. Kripto para sektörüne ilgi duyan bir üniversite öğrencisiyim. Bu Coin Nedir web sitesinde sizlere önemli gelişmeleri anlık sunuyorum.

Yorum Yap