Shib Coin Ekibi Gizemli Bir Video Paylaştı!

SHHIB ekibi yeni gelişmeleri gizemli videolar ile anlatmaya çalışıyor ve böylece beklentileri yükseltiyor.

Shib Coin Ekibi Gizemli Bir Video Paylaştı!

Shiba Inu kripto para biriminin arkasındaki resmi Twitter hesabı, gizemli bir video yayınladı ve topluluk ekip ile alay etti.
Bazı topluluk üyeleri, logonun Ninja Kaplumbağalardan birini tasvir ettiğini öne sürdü. Diğer kullanıcılar bir hazine sandığı gördüklerini iddia ettiler.


Teaser, büyük olasılıkla Shiba Inu’nun metaverse projesiyle ilgilidir. Bucoinedir.com tarafından bildirildiği üzere, ekip kısa süre önce dünyanın en önde gelen görselleştirme stüdyolarından biri olan ve “Wonder Woman”, “Avengers: Infinity War” gibi bir dizi Marvel gişe rekorları kıran film üzerinde çalışan The Third Floor (TTF) ile ortaklık kurdu. Şirket, yaklaşmakta olan meta veri deposu projesinin sanal ortamlarını yaratmaktan sorumlu olacak. 20 Temmuz’da Shiba Inu Twitter hesabı, bir fırtına sırasında palmiye ağaçlarını gösteren başka bir teaser yayınladı. Teaser’a yanıt olarak, oyun ustası William Volk “bir şeyin” geldiğini tweetledi.

Kaliforniya merkezli video oyunu yayıncısı Activision Santa Monica’da teknolojiden sorumlu başkan yardımcısı olan Volk, Kasım ayında Shiba Inu ekibine danışman olarak katıldı.
Bu ayın başlarında, Shiba Inu’nun arkasındaki takma adlı lider geliştirici Shytoshi Kusama, meme coin ekosisteminin bir parçası olacak yeni bir stablecoin’i de ima etti. Potansiyel olarak 2022 gibi erken bir tarihte piyasaya sürülebilir. Kusama, projenin Shiba Inu’nun web portallarını yeniden tasarlamaktan sorumlu olacak yeni geliştiricileri bünyesine katmayı başardığını da ortaya koydu.

Teaser’a yanıt olarak, birçok topluluk üyesi Shibarium hakkında sorular sormaya başladı, ancak çok beklenen katman-2 çözümünün ne zaman kullanıma sunulacağı belirsizliğini koruyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Doruk. 2019 yılından beri kripto paralarla ilgileniyorum. Geleceğine inandığım kripto para sektörünü araştırıyorum ve ulaştığım önemli verileri sizinle paylaşıyorum.

Yorum Yap